Lietotājvārds
Parole
Un šis murgs turpināsies, kamēr ministriem un deputātiem par saviem lēmumiem nebūs jānes nopietnu atbildību. Par katru nepareizi pieņemtu lēmumu, kas grauj valsts attīstību un iedzīvotāju labklājību vajadzētu piemērot reālus cietumsodus. Tā taču ir apzināta nolaidība un pašlabuma gūšana. Otrs variants - valsts vīri saņem atalgojumu tikai tad, kad viņu rīcību attaisno reāli un pamatoti darbi valsts un iedzīvotāju labā. Tad mēs tiešām redzētu tos īstos Latvijas patriotus, kuri gatavi ziedoties valsts labā.
Ne velti šo cilvēku dēvē par "Melno Kārli". Tik daudz mēslu, cik ir sataisījis viņš, neviens izglītības ministrs nav paveicis.
zivs pūst no galvas bet skolotāji - malači - turas pretī un nepieļauj sagraut izglītības sistēmu pavisam.
nu nekādas paškritikas šim ministram,! :). šo valdību cilvēki patiešām atcerēsies ilgi - rikai gluži otrādā kontekstā. lai tik nāk jaunie. sliktāk būs jau tik un tā vairs nevar.
Šadurska kungs, savāciet līdz arī Catlaku, jo pārāk ilgi ir maisījis gaisu izglītības sistēmā.
3 bērnu māmiņa 08.11.2018. 16:59:13
"LIELS PALDIES" šadurska kungam par uz šo dienu veiktajām izmaiņām izglītības sistēmā, paldies par izputinātajām lauku skolām, par izglītības sistēmas izkropļotajiem kritērijiem, par skolotāju novešanu līdz izmisumam, kas tālāk izpaužas uz skolēniem.
"Atzīstot, ka varēja paveikt vairāk, K.Šadurskis pauda gandarījumu par vēsturiski lielāko finansējuma pieaugumu pedagogu atalgojumam." Jā, tie 30 eiro bija fantastisks pieaugums. "K.Šadurskis akcentēja, ka arī turpmāk jāstrādā pie pedagogu profesijas prestiža veicināšanas, panākot, ka veidojas profesionāļu rindas uz pedagoga vietu izglītības iestādē, nevis ir pedagogu iztrūkums." Kā viņš akcentēja prestižu? Stāstot, cik nekompetenti, neprofesionāli esam un cik ļoti neesam pelnījuši algas paaugstinājumu? Kādā Leiputrijā Šadurskis dzīvo?
Vai var dot maizi , to atņemot? Cik skolotāju ieguvuši ''bada maizi''?Šī valdība pieļāvusi totālu valodas kropļošanu, gatavojas likt skolēniem spēlēt tukšu teātri, nelasīt, nedomāt.Kur tad vēl medicīnas nepieejamība! Protams, vecos cilvēkus var mierīgi norakstīt, bet ko darīt slimiem bērniem-lai tiktu pie speciālista, jāgaida pa pusgadam.Kā notiek , ka 100% kompensējamās zāles pēkšņi maksā bargu naudu? Tik slikti vēl nav bijis!
Itāļu vēsturnieks ekonomists Karlo Čipolla ir formulējis piecus muļķības likumus. Piektais no tiem skan : "muļķis – visbīstamākais personības tips". Secinājums: Muļķis ir bīstamāks nekā bandīts. Ideāla bandīta darbības rezultāts – labumi pāriet no viena cilvēka pie otra. Sabiedrībai kopumā no tā ne silts, ne auksts. Ja visi sabiedrības locekļi būtu ideāli bandīti, tad tā lēnām pūtu, katastrofa nebūtu. Sistēma darbotos, notiktu bagātību pārvietošana pie tiem, kuri šajā sakarā kaut ko uzsāk, un tā kā visi būtu ideāli bandīti, tad sistēma būtu stabila. To viegli iespējams redzēt, ja ņemam par piemēru jebkuru valsti, kur valdība ir korumpēta, bet iedzīvotāji nemitīgi apiet likumus. Kad uz skatuves parādās muļķi, situācija pilnīgi izmainās. Viņi rada zaudējumus, negūstot labumu. Labumi tiek iznīcināti, sabiedrība paliek nabadzīgāka. Vēsture apstiprina, ka visos laikos valsts ir progresējusi tad, kad valdībā ir pietiekoši daudz gudru cilvēku, kuri spēj savaldīt aktīvos muļķus un neļauj tiem sagraut to, ko radījuši gudrīši. Regresējošā valstī muļķu ir tikpat daudz, taču valdībā ir ievērojams daudzums dumju bandītu, bet iedzīvotāji ir lētticīgi vientieši. Tāds komplekts, protams, palielina muļķu darbības destruktīvās sekas, un visa valsts iet uz grunti.
Kad naks lesbiete ar savaam reformaam: ievietot skolaa kurlmeemos un aklos bernus, jus visi Shadurski atcereesieies ar labu vaardu...
jāsaka gan 07.11.2018. 22:29:08
Galvenais, ko nesaprotu-VIŅŠ TIEŠĀM TĀ DOMĀ???Jeb muld, lai attaisnotu savu kā ministra im potenci? Kā var melst tik tukšas blēņas, pat nekaunoties no nozarē strādājošiem?
Laimīgu tev taciņu, Durski!
Mēs, pedagoģiskā darba rūķi, kas patiesi mīlam savu amatu, skolu un skolēnus, vairāk par visu vēlamies, lai pie izglītības kuģa stūres nekad vairs neatrastos šāds kapteinis!
Izskatās , ka tika izpildīts pasūtījums jaunās sabiedrības profanizācijas pamatu ielikšanai un skolotāja profesijas mazvērtības nostiprināšanai.
Tavs murgs... 07.11.2018. 16:35:31
Tava vieta mēslainē mēslus ārdīt un tur kompitences veidot. Beidz PLĀTĪTIES AR PEDAGOGU ALGU PIEAUGUMU . Reāli DARBA VAIRĀK, ALGA MAZĀKA nekā pirms pieciem gadiem. Par kompitencēm nerunāsim, cerams jaunais ministrs būs skaidrā prātā un neturpinās šo murgu virzīt tālāk...
Kas tad sunim asti cels, ja ne pats!Nožēlojami, ja pašam sevi jāslavē, nevis pateicība tiek saņemta no sabiedrības....Žēl to indivīdu, kurš nedzīvo kopējā realitātes telpā, bet savu narcistisko iedomu uzpūstā burbulī...Labi, ka aizrotēs uz Eiropu, vismaz kādu laiku nekacinās skolotājus ar savu vīzdegunību...
...Vajag mazāk reibt no sevis slavinājumiem,tad labāko skaitā nebūs sliktākie un nabaga rūķi nebūs jāapsaukā! 07.11.2018. 16:06:02
Tik ātri novest labu lietu līdz ārprātam ir jāprot!Vajadzētu sodīt šos darboņus par valsts novešanu atpalicībā un sabiedrībai kaitīgo politiku!
Es tevi, izglītības kombainieri, atcerēšos kā savas darba algas būtisku samazinātāju. Nezinu, kam un ko tu esi palielinājis, bet man un vairumam manu kolēģu tavas reformas ir nākušas ar mīnusa zīmi maciņos.
Tik tālu no skolas nebija ne viens IZM minists. Veica darbu mierigi un neparedzēja riskus. Melnais Karlis otro reizi.
jāsaka gan 07.11.2018. 15:03:54
Bet ne tevi, kas ļāva sača karēt izglītības sistēmu!!! Tā vietā, lai rosinātu ''jēgpilnas''pārmaiņas, lai to vadībā būtu savas nozares pārzinātāji-profesionāļi, mēs esam dabūjuši šo no augšas uzspiesto un 95% negribēto kompetenču bardaku(pārējiem 5% ir vai nu samaksāts, vai viņi naivi tic šādā veidā tikt pie pozitīvām pārmaiņām). Mēs esam dabūjuši lielāku slodzi par mazāku algu, mēs esam dabūjuši sabiedrības attālināšanos un neizpratni un totālu skolotāja prestiža graušanu! Ja ar to var lepoties, tad...
Pirmo reizi arī stundu skaits tik liels- alga nav adekvāta šai rīcībai. Kučinskis nespēja apturēt lielo reformistu, rezultātā likvidējot skolas, internātskolas u.c. darbus.Tikai neredz tos lielos LABOS DARBUS.
Gudrs jūs neesat! Bet varbūt izglītības ievilkšana purvā ir kāds "specuzdevums"?
Ak, murgi.
Superministrs ! Dzejnieks , prātnieks un plātnieks . Tagad laiks, lai palasa presi, kā klājas Igaunijas skolotājiem. Ar ko gan mēs esam izpelnījušies tādu ''cieņu '' par savu darbu ?
man tā trūkst! 07.11.2018. 13:00:49
Apbrīnojama pašpārliecinātība, augstprātība! Deguns tik augstu, ka no augstumiem neredz realitāti, bet dzīvo savā izdomātajā pasaulē.
Reformas tādā matemātiskā kāpināšanas formā vēl neviens līdz šim nav paspējis - tas tiesa....slikti , ka skolas kā aunu bars tam visam seko, labi saprotot , ka tas viss ir murgs. Vēl neviens līdz šim nav tik ļoti spēlējies ar bērnu izturību, prāta spējām , pedagogu atalgojumu, slodzēm, darba režīmu utt. Paldies, ka viņš vairāk nebūs....
Ko definēja kā neadekvātu objektīvās īstenības atspoguļojumu...
Darba ņēmēju viedoklis. 07.11.2018. 12:40:45
Darba rūķu komanda, tie ir tie paši kas Gredzenu pavēlnieka romānā?
Nu tādus murgus, kā šis IzM virsdarbonis, LV izglītības vēsturē laikam neviens cits nav praties sastradāt... ;D
Ja, kādam, stāstot anekdoti, neviens nesmejas - laikam nav smieklīgi...?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.