Lietotājvārds
Parole
Vai šī ziņa nenāca no ministrijas atbildīgajiem cilvēkiem?
Kādas viltus ziņas, ja literatūrā ir paredzēts mazāks stundu skaits. Pats nesaprot un vēl dusmojas uz tiem, kas saprot!!!!!!
Šadurskis nedrīkst niknoties par to, ka skolotāji ne tā sapratuši. Mūsdienu skolā, ja kāds kaut ko nesaprot, tad vainīgs ir skolotājs. Tātad, ja ministrs un Oliņas kundze neprata paskaidrot, tad atbildība jāuzņemas viņiem! Mūs grib pamācīt un pārmācīt, bet paši ne par kapeiku labāki, - ražo komunikācijas brāķi.
Niknoties vajag par savā darbā pieļautajām lielajām kļūdām -KOMPETENCES ir tikai viena, bet vislielākā kļūda!!!
Tikmēr ir skola, kur literatūras skolotāja liek skolēniem analizēt šo ziņu kā patiesību un izteikt savas domas, bet rezultātā vēl paņirgājas par skolēnu domām.
Cik jauks jēdziens - "viltus ziņas"! Un cik viegli visu, kas nepatīk, nosaukt par viltus ziņām!
>>>Latviete 09.11.2018. 16:51:50
Lasi savu latviešu literātu darbus cik vēlies, bet neapgrūtini citus ar savu tā saucaēlosmo "viedokli". Tā kā neesmu latvietis (tautība), nevēlos lasīt/klausīties Tavus kunkstus un vaimanas - realizē sevi teātra vai cirka interešu izglītibā...........
biedrs Durskijs 09.11.2018. 15:54:15
beidziet vienrēiz muldēt pār to, ka skolotāji trūkst!!! Vakantas vietas katru vasaru uz kurām piesakas vismaz 10 cilv. Esiet reāli - pieņems darbā to kurš savā zinatnē ir uz augstāka plaukta:)))
тов.Дурскис 09.11.2018. 15:46:31
Если народ (общество) тупой....... Товарищи, розуйте глаза!!!
"Синдром вечного министра"? 09.11.2018. 13:21:43
Слава Богу, что эту "маску" через время больше не увижу в составе каб.мина....
Kamēr pastāvēs "mēs" un "jūs" un visi ries viens uz otru, tiks nolikvidētas skolas un nebūs darbs skolotājiem, ne izglītība bērniem! Kādam tas noteikti ir izdevīgi! Lai jums jauka diena!
Mamma, kāds ir vidējais vecums skolotājiem? Vecas tantes nestāv ielās. Cīņa ir jauno cilvēku privilēģija. Bet, manuprāt, cīņa uz ielām ir neefektīva. Būtu efektīvāka paralēlo struktūru veidošana pēc vecāku un pedagogu iniciatīvas. Nu nav valstī adekvāta izglītības sistēma. Vajag citu. Bet tas taču nauda, darbs un laiks. Tāpēc katrs cīnās par sevi, kad viņam rodas problēmas. Tāpēc man vienmēr būs iespēja piehalturēt kā privātskolotājam, jo bērnu ar problēma nekad netrūkst.
Просто мама 09.11.2018. 09:05:28
Что значит мало читают? 8-9 уроков каждый день по расписанию в 8 классе! У детей уже сил нет после школы! Уроки заканчиваются около 16.00! А потом домашнего задания на 4 часа! Домашнего задания задают столько, что среднему ребенку все не реально выполнить! Когда ребенку жить????? В наше время школа -это наказание за то что ты родился.
pensionāre 09.11.2018. 08:54:08
Kāpēc nepazūd šis ģīmis?
to XX no mammītes 09.11.2018. 08:53:31
ziniet, man skolā atbildēja pagājušajā gadā, ka skolotājiem bail, jo redz` atlaidīšot, es gan nezinu, kā var atlaist, ja apvienojas un streiko visa skola......atbīlde joprojām viena- jūs esat mīkstie un bailuļi, tā kā palūgšu mani neapvainot...un, paldies Dievam skola ir pabeigta...bet Jums, ja vēlaties, tupiet šeit un vaimanājiet...ir taču labi, neko nedarīt, neko nevajag, ienācāt e-klasē un izlikāt savu žulti...vieglāk palika???? :-DDDD
es skolai piedāvāju iet ielās, skrēju un bļaustījos, man atbildēja, ka tad visus no darba redz atlaidīšot skolā...tā kā nevajag mani apvainot, jūs, skolotāji esat par mīkstu !!!! Man ir darbs, atalgojums apmierina, jūs esat tie, kuri te brēc katru dienu un baidās no visa!!! es jūsu vietā nevaru izmainīt neko, ja jums, skolotājiem bail no visa!
Kāpēc pazūd iepriekšējie komentāri?
Mammīt, tie ir tavi bērni! Kad tu par viņiem sāksi uztraukties un iesi ielās? Tevi viss apmierina?
Nu, pabrēcāt...labāk palika???? Jūs, skolotāji tiešām esat aitas!!!!! Sēžat te un blējat. Ejiet ielās !!!!!! Ko jūs te tupat ??????? Par mīkstu, lai streikotu !!!!!!
Иди на ....Тебя и выгнали с министров потому, что ты баран тупорылый!Развалил и опустил образование ...
Izglītības ministram būtu jābūt nepiederīgam nevienai no partijām.Ministram ir jābūt ilgspēlējošai platei,ne katrus četrus gadus mainīt ministrus .Ministram ir jābūt zinošam izglītības jomā,vai mums Latvijā trūkst pieredzes bagātu skolotāju,kuri būtu labi izglītības ministri vai ministres. Ir apnicis katrus četrus gadus saņemt politiķu izceptos izglītības ministrus ,kuriem galvā viens biezpiens.
PERFORMING GENDER: USING DRAMA-IN-EDUCATION TO EXPLORE GENDER IDENTITY IN THE GRADE 10 LIFE SKILLS CURRICULUM
Šššs..kungam būtu ar steigu jāpazūd no izglītības ministra krēsla,jaunajai valdībai jāpieņem radikāli mēri,lai tādi ministri tuvumā nebūtu izglītībai, Lai iet ielu slaucīt ,varbūt būs lielāks devums ,viņa darbam,lai savu sastrādāto aizslauka mēslainē.
Tika skaļi izziņots, ka nauda pārskaitīta novadu kasēs. Kur ir?
Vai kādas skolas skolotāji, kuri strādā novados, kuros tika veikta skolu reorganizācija, ir saņēmuši algu pielikumus? Saldus novada skolotājiem joprojām nekas nav ticis...
Nedemagoģija 08.11.2018. 18:53:24
Demagoģija ir sevi nosaukusi īstā vārdā. Ko māca datorikā, absolūti nezina, bet noliegt jau paspēja.
Nevis pensijā, bet ar kāju pa p...........! Pensija ir jānopelna godīgā darbā, nevis nīcinot ārā izglītību. Ko tāds sausiņš ar savu fiziķa izglītību vispār jēdz no literatūras?! Diez vai mūžā kādu grāmatu izlasījis? Katrā ziņā, kad nepaspēju pārslēgt TV kanālus, jo no Šadurska ieraudzīšanas nelabi metas, tūlīt ievēroju, ka t.s. "ministram" nav pat sajēgas, kad darb. vārdu formās lieto a, kad -ā.("liekas" vai "liekās"). Cūkkopību varbūt viņš varētu ministēt, ne izglītību!
to re: re: demagoģija 08.11.2018. 14:37:07 08.11.2018. 18:40:35
Kad saņem tāda pašmācīta darboņa, kas visu apguvis pašmācības ceļā, elektronisku dokumentu, 80% gadījumu gribas vai nu nošaut to, kas veidojis šo dokumentu, vai pašai nošauties, lai nav jāmokās ar šāda dokumentā labošanu...
drāma slēpjas reformā...
Esmu nikns par to ka viņš neaizgāja no saeimas ar visu savu huiņu zzs.
Ministra kungs var būt nikns vienīgi un tikai uz sevi.....
Tātad - balstoties uz faktiem (likumi.lv) - 70 stundas 3 gadiem ir paredzētas drāmai, lai nodrošinātu "sistemātisku un mērķtiecīgu" prasmju attīstīšanu.. Beidziet ākstīties! 70 stundas ir 1 stunda nedēļā (un to vēl padaliet 3 gadiem).. kāda sistemātiskuma izpausme te ir?? Nekādas!
re: re: demagoģija 08.11.2018. 14:37:07
Visiem nekad nebūs vajadzība mācīties programmēšanu. Elementārās zināšanas, arī, kas attiecas uz ofisa programmām (Word, Power point u.t.t), lieliski var iemācīties pašmācības ceļā, nekā sarežģīta tur nav! Mūsdienās bērni jau tā pārāk daudz laika pavada pie datoriem un citām ierīcēm, kas izstaro kaitīgu el.magn. lauku! Kamdēļ viņus vēl pie datoriem nodarbināt!
Tad literatūras stundu skaits reāli samazinās vai par vienu stundu palielinās? catlaks saka, ka samazinās...
Nesaprotu, kas izglītības sistēmā un skolā tiek apzīmēts ar jēdzienu "profesionālis"? Ar ko man būtu jākonsultējas? No cikiem līdz cikiem ir pieņemamais laiks? Vai tas būtu kādā slimnīcā? Vai konkrētāk nevarētu?
Ne jau absolūti viss ir jāiemāca skolā,ētiku mācās ģimenē,attiecībās ar apkārtējiem,runas māku un uzstāšanos, jebkurā mācību priekšmetā,saskarsmē ar skolotājiem,vecākiem un klasesbiedriem,tam nav nepieciešams atsevišķs priekšmets.Par daudz to priekšmetu saradies,bērni jau no pirmajām klasēm ienīst skolu,vai tas ir tas izglītības mērķis?Daudz ko no tā mēs mācāmies visas dzīves laikā,to nevar skolāiemācīt bez reālām dzīves situācijām.
Tas ir murdziņš, ko tagad Šadurskis sadomājis.... Viņš ir ļoti tālu no īstās skolu realitātes. Lai atbrauc un paskatās, ko darām latviešu literatūras stundās. Ir dialogi, lasām lomās, it sevišķi to lieku darīt sākot no 5.klases, lai attīstītu runas raitumu un precizitāti. Kāda drāma? Tā būs ākstīšanās, pilnībā piekrītu "niknajai učenei". Organizējam skatuves runas konkursu katru gadu! Arī šogad nav izņēmums, jo visi 100% skolas skolēni no 1.klases līdz 12.klasei mācās no galvas izteiksmīgi vai nu dzejoli vai prozas darba fragmentu par godu Latvijai-100. Visi!!! Un mācās, kamēr iemācās, bērniem patīk, jo tā var iegūt labus vērtējumus. Bet te tagad būs drāma....
Pārsteigums 08.11.2018. 12:00:24
Mani ļoti pārsteidza "demagoģijas" atziņa, ka bērni, kuriem ir dators mājās, visu paši apgūst, un datorika nav nepieciešama. Mani novērojumi liecina par kaut ko citu, piemēram, dodot pamatskolas noslēguma posma skolēniem uzdevumus, kuros nepieciešama dokumentu aprite, kopīga strādāšana pie lielākiem problēmjautājumiem, skolēni blisina acis, jo nesaprot būtību, kā informācija un to atbalstošās programmas darbojas. Vēl amizanti ir tas, ja pasaki skolēniem, ka būs jālieto savs Google konts, tie raud, ka tāds nav, kāpēc viņiem kaut kas jātaisa no jauna u.t.t., bet pašiem tajā pat laikā 90% rokās ir Android tālruņi! :D Arī no industrijas pārstāvjiem ir dzirdēts, ka ir galīgi švaki, jo vidēja vai augsta līmeņa vadītāji nāk pie IT daļu cilvēkiem un liek nereālus uzdevumus, jo nesaprot sistēmu uzturēšanas, vai jaunas sistēmas izveidošanas nepieciešamos cilvēkresursus, cilvēkstundas, pašu jomas būtību. Un noslēgšu savu viedokli par to, ka dators mājās nenozīmē, ka cilvēki prot tos lietot, ar piemēru no valsts pārvaldes. Sabiedrībā diezgan skaļi skan viedoklis, ka mums valsts pārvaldes un arī pašvaldību aparāts ir pārāk liels, tomēr paši iedzīvotāji nav spējīgi vai nevēlas neko darīt lietas labā. Daļu valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku nevar atlaist, jo cilvēki nav spējīgi izmantot tos daudzos elektroniskos pakalpojumus, kuri ir pieejami, un milzīgām plūsmām dodas pēc izziņām, raksta iesniegumus, apliecinājumus u.c. klātienē iestādēs, kur ir nepieciešami cilvēki, kas viņus apkalpos. Veiksmīgu dienu.
Vienkārši skolotāja 08.11.2018. 11:46:56
Ne katram mūsu valsts pilsonim ir tiešais tālrunis ar "ekspertiem" kā tas ir ministra kungam... Jebkuram valsts normatīvajam dokumentam ir jābūt uzrakstītam saprotamā un viennozīgi interpretējamā formā. Kas tad tie par "ekspertiem", ja nespēj pat Ministru kabineta noteikumus uzrakstīt tādā formātā, ka pat pats ministrs bez izskaidrošanas tos nevar saprast, ko tad lai sakām mēs tā saucamie dumjie (u.c. epitetiem apveltītie) skolotāji.
Nesaprotu... 08.11.2018. 11:26:33
Nesaprotu... Vai Catlaka kungs izplatījis viltus ziņu? Viņš taču ir profesionālis -VISC direktors... Turklāt, vai standartam, kas domāts skolotājam, bērniem, vecākiem, nav jābūt nepārprotamam?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.