Lietotājvārds
Parole
Nespēju aizpildīt, pietrūka laika... Cik patiesi būs aizpildīta šī aptauja, ja jautājumu ir tik daudz, ka beigās jau nesaproti ko un kā atbildēt no noguruma un nespējas vairs uztvert, par ko ir runa...
Man tās visas aptaujas ir līdz kliņķim! Lieka valsts naudas izsaimniekošana!
Ja LIZDA patiešām būtu LIZDA nevis lizda, tad jaunā satura ieviešana būtu jāuzsāk pašiem skolotājiem, cīnoties par tiesībām strādāt tikai 40 stundas nedēļā un tieši tāpēc samazināt mācību saturu. Tagad kopā ar kursiem, kuri taču netiek ieskaitīti skolotāju darba laikā (40 stundās) , noslodze ir vēl lielāka. Kauns par tādu "arodbiedrību" .
Cik ticami būs rezultāti, ja aptauju var pildīt kurš grib, pat citu profesiju pārstāvji, bērni u.t.t. Vai tik jau nav gatavi rezultāti "uzcepti", atbilstoši aptaujas veidotāju uzskatiem?
Sakarīga anketa, ceru, ka arī citi kolēģi pauda savu viedokli. Jācer, ka LIZDA balstoties uz viedokli mēģinās risināt problēmas. Varbūt esmu pārāk naiva, bet man liekas, ka tā ir iespēja mums skolotājiem LIZDAI norādīt virzienus, kuros jāstrādā un tas varētu būt vērtīgāk nekā savā starpā pukstēt, ka LIZDA neko nedara.
Es jums atbildēšu, es jums tāāā atbildēšu!..... (gandrīz ©)
skolotāja, Rīga 14.11.2018. 16:48:14
Vai kādam NAV APNICIS, un izdevies godprātīgi "aptauju" izpildīt līdz galam? Man 15 min starpbrīdī (tīrais laiks apt. 10-12 min) izdevās tikt līdz 54%
man patik Latvija

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.