Lietotājvārds
Parole
Diemžēl esmu praksē saskārusies tieši ar LU pedagoģijas " brīnumiem"..... Neviens normāls skolotājs nepretojas saprātīgiem jaunumiem, tieši otrādi- negaida "augšu" komandas, bet gudro pats, lai nebūtu garlaicīgi, jo tā darba samaksa.... jau nevienu nespēj iedvesmot... Tikko baudīju Nacionālā teātrī "sasniegumus" - svētku koncertu represētajiem.... kauns skatīties tik vāju pašdarbniecisku sniegumu!!!!
>Darbinieks 20.11.2018. 19:04:56
Lūdzu, atbildiet uz jautājumu - kā paredzēts ieviest jauno? Kur attiecīgais finansējums, jauni un visiem pieejami materiāli, jauna un atbilstoša vide? Tikai uz nabaga pelto skolotāju iniciatīvu, vai kā?
Cik žēl ir skatīties, ka visi raud un gaužas par kaut ko jaunu, progresīvu. Tiek pieprasīti uzvārdi un cilvēku profesijas, vai tiek strādāts skolā. Diemžēl ļoti bieži skolotāji neapzinās situāciju darba tirgū un ko prasa no tā tikko dzīvē palaistā absolventa. Mēs nevaram bērnus mācīt pēc tās pašas sitēmas kā pirms desmit, divdesmit un trīsdesmit gadiem. Pasaule aiz loga attīstās un mainās. Arī skolai ir jāmainās dzīvei līdzi.
Kas pārstāv šo biedrību? Cik kompetenti izglītības jomā ir tās biedri? Uzvārdus!
Vārdu sakot visos mācību priekšmetos visu apgrābstīs un neviens nebūs atbildīgs par rezultātu. Visi būs kompetenti komunicēt, uzstāties ar neko par neko. Mums jau tagad ir piemēri, kad runā, runā, ne pats saprot ne klausītāji. Kompetents bez zināšanām.
Retorisks apgalvojums. 16.11.2018. 20:29:42
Kārtējā mazizglītotu cilvēku producēšanas kampaņa.
Ja netiks gūtas zināšanas,nebūs arī kompetenču. Ar samazinātu stundu skaitu zināšanas gūt nevar.
Vai kāds no vēstules rakstītājiem ikdienā strādā arī skolā? Vai tāpēc pielikti klāt tituli, lai visi domātu , ka šie ir tie gudrie? Tiešām , kāpēc nepublicē visas vēstules?
skolotājs-praktiķis 15.11.2018. 15:53:09
Reformēt var tikai un vienīga tad, ja saprot ko un kāpēc dara. Par kādu satura reformu mēs drīkstam domāt, piemēram, "TEHNOLOĢIJU" jomā, ja Latvijas Universitāte sola pirmos speciālistus ar atbilstošu diplomu, kas var mācīt ne vien mājturību, bet arī inženierzinātnes, tikai pēc .... 6 gadiem?
Kas tā par mistisku biedrību? 15.11.2018. 15:04:31
Un kāpēc man būtu par šo jāpriecājas? Labprāt gribētu redzēt OBJEKTĪVU aptauju, kurā būtu redzama visu valsts skolotāju attieksme pret jauno reformu. Arī konstruktīva kritika un ieteikumi uzlabojuiem, kamēr vēl viss nav neglābjami sabojāts!!!
Retorisks jautājums? 15.11.2018. 12:46:32
Kāpēc nepublicējat tās vēstules, kurās projektu neatbalsta, tam iebilst?
Ak, cik "nozombēti" gan mēs esam.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.