Lietotājvārds
Parole
Pirmkārt - jāzinA, nevis jāzin (bet tas nu tā). Otrkārt, gribētu pamatotu atbildi, kāpēc IR jāzina arī tad, ja man nav kontrolēšanas mānijas arī ārpus darba laika, ja man šķiet, ka katram ir savs privātums, par kuru man nekas nav jāzina, jo skolēni ir pavisam cita vecuma grupa ar citu izteiksmes veidu un citām interesēm, kas mani vienkārši nesaista. Un, ja es arī būtu soc.tīklā, es par skolēniem neinteresētos, jo man vienkārši ar viņiem pietiek darba laikā. Lai gan savstarpējā komunikācijā man nav nekādu problēmu, kad aizveru skolas durvis, es sāku SAVU DZĪVI. Tajā tomēr skolēniem nav vietas. Un es negribu būt skolēnu draudzene, bet skolotāja, tāpat kā personīgajiem bērniem esmu mamma, ne draudzene.
Tagad jau Feisbuku reklamējat ????? vājprāc, ne valsts.
Skolotāja-parastā >> one 26.11.2018. 20:21:23
Skolotāji sen zina kas notiek sociālajos tīkos. Latvijā ir tādi "draugiem". Un tieši tāpēc manis nebūs ne facebukā ne odnoklasņikos, ne vēl kur citur. Tā ir mana privātā izvēle, kam nav nekāda sakara ar darbu. Pie tam, kāpēc tiek diskriminēti citi sociālie tīkli, bet akcentēts tieši facebook?
super!....skolotājiem IR jāzin, kas notiek soc. tīklos...
Protams vecākiem mājās ar bērnu audzināšanu un mācīšanu neveicās, tad sāks mācīt un pamācīt skolotājus, apsveicami,jau tā nav jauno kas skolās grib strādāt nomācīsim arī vecos un degradācija 100% garantēta, muļķus vieglāk vadīt!
arī skolotāja. 26.11.2018. 13:28:52
Un te nu arī sāksies kontrole un mācīšana no visām pusēm, kā skolotājam ir jāstrādā. Sāks vecāki mūs mācīt, kā pareizi strādāt ar bērniem, kādas metodes izvēlēties un pēc kādiem materiāliem strādāt. Varbūt tomēr tas nav labākais lēmums publiskot pedagogu darbu?
Skolotāja-parastā 26.11.2018. 13:04:24
un ja es neesmu FACEBUKĀ? un pat netaisos tajā veidot savu profilu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.