Lietotājvārds
Parole
Skolotājs var gribēt mainīt situāciju, bet vadība un vecāki uzreiz iebilst, kādēļ stundās jāizmanto viedierīces, kas tas par darbu? Lai izmantotu mācību platformas, to sagatavošanai nepieciešams laiks daudzi to dara brīvajā laikā, bet vienam no vecākiem kaut kas neiepatīkas un problēma ir gatava, viss laiks un resursi neizmantoti.Jāļauj skolotājam bez iejaukšanās vadīt un plānot stundas. Jābeidz neskaitāmie darbu pārrakstīšanas varianti , jāliek skolēniem pildīt savs pienākums- mācīties.
Kabinetā vajag labu projektotru, balto tāfeli, lielu minitoru, pie kura var pieslēgt dažādus datu nesējus, viss. ActivInspire programmai pati tāfele obligāti nemaz nav vajadzīga.
Ja vēl katrā kabinetā būtu nepieciešamais aprīkojums, piem., kaut int. tāfele...
pamatskolas skolotāja 28.11.2018. 09:59:42
Jāsāk ar skolotājiem - kamēr skolotāju iecienītākais un praktiski vienīgais digitālais "darba rīks" būs kopētājs, nekas nemainīsies. Ja skolā 70 gadīgā mācību pārzine regulāri līmē un kopē jaunākās tabuliņas, bet ne atver Wordu vai Exceli, nekas nemainīsies

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.