Lietotājvārds
Parole
Cik procenti atnāk uz skolu strādāt pēc pedaģogijas fakultētes?
Kad sāka kūrēt Skola 2030, tad rakstīja, ka skolās palikuši strādāt 50 % "misionāru". Tagad jau 73 %. Ej nu saproti...
Nemisionāre 01.12.2018. 13:44:51
O,lieliski rezultāti! Matemātiski izrēķinot, pietrūkst 93 000, lai skolu saimē parādītos 4 jauni misionāri!
Pāris gadus pastrādāt skolā ar papildus stipendiju un bez stresa sagatavot skolēnus eksāmeniem nav nekāda lielā gudrība - tad var arī "ar degsmi"!
Ir arī labi piemēri MISIJAI. Kā daudzkārt un daudzreiz varu teikt, cilvēks izšķir...nu ne gluži visu, bet daudz gan. Vēlme izglītoties, zināšanas dot citiem, kādā veidā utt....
Cik labi ir izlikties, ka viss ir kārtībā, misijas kūrētāji! Eksāmenu priekšmetos misionāru praktiski nav, gatavošanos eksāmeniem "velk" skolotājs nemisionārs par samaksu, ko valsts ir atmetusi izglītības sistēmai. Misionārus skolā ievilina tikai papildus bonusi naudas izteiksmē un nevajadzība atbildēt par gala rezultātu. Kopumā jau nekā jauna mūsu pasaku zemē...., kur veselie guļ gultās, bet slimie kalnus gāž...
Esmu redzējis kā statrādā IM pedagogi. Varu tikai priecāties par degsmi un apņēmību. ,,Svaigas asinis " pirmspensijas nodzīto pedagogu saimē. Tautas ekspetri! Problēma nav IM. Problēma ir cilvēku galvās un izglītības sistēmas haosā, birokrātijā, nebeidzamajos solījumos.
Pilnīgu piekrītu mātei. Tā ir taisnība un vēlreiz taisnība. Jautājums tikai, cik zemu mēs vēl kritīsim.
vai "izglītības sektorā" tas nozīmē imitē darbību Skola2030 koordinatoru un ekspertu statusā? No mūsu skolas tikko beidzās 2 gadi un bankas stipendija uzreiz bija projām ...
degradējas PILNĪGI VISS - mūzika, dzeja, eksaktās zinības, vērtību sistēma.....un viss SĀKAS NO AUGŠAS. Tā vien liekas, ka viss DEGRADĀCIJAS PROCESS notiek apzināti un tīšām. Tiek NOlIEGTAS VĒRTĪBAS - KVALITĀTE, PAŠKRITISKUMS, GODS, CIEŅA, GODĪGUMS. Aizvien vairāk valda MELI, VIRSPUSĒJĪBA, DEMAGOĢIJA, FALŠUMS, STULBUMS, TOTĀLS PAŠKRITIKAS TRŪKUMS, TUKŠA LIELĪBA, PLĀTĪŠANĀS, TRULA , NEKRITISKA PARADUMU PIESAVINĀŠANĀS
cik drausmīgi ir jācīnās un visur sevi skaļi jāslavē iespējamai misijai. kad uz brīdi apklust , tad par tādu vispār neviens nerunā. cerams, ka iespējamā misija piepildīs skolas un strādās kā nodzīti zirgi par zemām algām kā to dara šodienas skolotāju paaudze, kura drīz pensionēsies. Šadurskis savu putru savārījis, tagad var doties prom un pēc viņa kaut ūdens plūdi.
Burvīga demagoģija. 73%? Tikai reāli par skolotājiem pēc IM gan strādā tikai 26% dalībnieku, un tas nu nekādi nav vairākums! Tie, kas ieperinājušies mierīgākos sistēmas krāslos vai priekšnieku amatos - neskaitās!
vairums?
26% turpina strādāt skolās!!!! Ideāls rezultāts!!!!
Kas ta' suņam asti cels?
Skolotājam 29.11.2018. 14:50:59
Vispār nesaprotami, kādēļ pedagoģijas studiju programmās neiedzīvināt to sistēmu, kā apmāca IM dalībniekus. Tagad iznāk, ka IM dalībnieki ir tādas lolotās mātesmeitas - labāk apmācīti, labāk(IM laikā) apmaksāti, bet parastie skolotāji - apnicināti pelnrušķi.
Izmantota iespēja karjeras augsmei.
Esmu priecīgs, ka šāda programma ir. Tikai rodas loģisks jautājums, vai mums no valsts budžeta ir jātērē vairāki desmiti tūkstoši eiro nevalstiskai organizācijai, ja tajā pašā laikā katru gadu pedagoģijas fakultāti pabeidz desmitiem pedagogu, kuri darbu skolā neuzsāk, tomēr mācījušies par valsts budžetu?
Autors jau ir pilnībā apguvis jauno kompetenču pieeju. Rakstam caurvijas matemātisks analfabētisms. Kāda ir procentu jēga, autor! Moderni ir to nezināt , kaut ko murgot uz to pusi?
Arī raksta autors varētu pamācīties matemātiku...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.