Lietotājvārds
Parole
Skolās, piemēram pamatskolā ''Rīdze'', tie sirēnu iemesli daudzreiz ir ļoti smieklīgi. Pirms dažiem gadiem bija gadījums, kad bija viltus trauksme, un pēc tam tika ziņots, ka esot piedegušas pankūkas un tāpēc esot iedarbojusies trauksme.
Tieši tā, S.... Es tieši to pašu vēlējos rakstīt. Un vēl labi ir tas, ka visi evakuējās, kas nozīmē to, ka prot laikā, ātri evakuēties.
Sveiki! Mūsu skolā, Ventspils 6. vidusskolā, signalizācijas ir nostrādājušas vienu reizi šajā mācību gadā, bet 3 reizes mēneša laikā pagājušajā mācību gadā. Mūsu gadījumā bija tā, ka dažas meitenes bija pūtušas dezoderantus uz dūmu detektoriem. Pluss ir tāds ka tie vismaz strādā.
Mūsu skolā regulāri kauc signalizācija bez iemesla. Tādus brāķus tagad ražo.
Labāk maldinoša nekā nenostrādātu vajadzības gadījumā.
Jessas, tad ta brīnums. Diemžēl signalizācijas tā mēdz darīt. Mūsu skolā sešus gadus signalizācija dzīvoja savu dzīvi. Labošana izmaksāja diezgan dārgi, tagad ir normāli.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.