Lietotājvārds
Parole
Skolotāja-parastā 06.12.2018. 16:07:51
KĀPĒC NENOTIEK TAS, KAS BIJA IZSLUDINĀTS - VEBINĀRS Ceturtdien, 06.decembrī plkst.16.00 – 17.00 Aktualitātes mācību saturā: Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību joma
Ja kādā valstī vajag daudz ārstu un policistu, tad ir ļoti slikti ar bērnu audzināšanu. Nav ko investēt izglītībā, labāk apkarot un ārstēt slimo sabiedrību - lielāka peļņa par zālēm. Ko paņemsi no vesela?
Kāpēc šogad par aizvietošanu maksā tikai 30% likmes? Stunda par 1.80. Slimo tik daudzi skolotāji, papildus darbs, nav laika savu darbu padarīt, un samaksa vienkārši "unikāla"
Jā, mēs varētu mēģināt rēķinus un pakalpojumus ar smaidiem un pateicībām apmaksāt. Lai jūtas priecīgi sakaru operatori, Latvenergo, lielveikali - viņiem taču uzsmaida un pateicas. Lai ir gandarīti ar to un neprasa vairāk.
Nu nē taču, skolotāji strādā jau par vēlti un tā taču ir misijas profesija..... Somijā,Polijā,tagad drīz pat Lietuvā skolotāju misija ir normāli strādāt un normāli saņemt ar 4 cipariem algu, nevis dzīvot ar populistu solijumiem par misiju, reformām un pateicību skolotājiem.Neviens 21.gs nedzīvo un nemaksā rēķinus ar viņu solijumiem.
Klucis Konstantīns 05.12.2018. 11:43:53
Galvenais tik skolotājiem nejauši neiedot prēmijas! Lai līksmo par milzīgo "pielikumu" (noņemšanu realitātē) oktobrī!
Klerkiem atkal būs prēmijas!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.