Lietotājvārds
Parole
Bērni tiek vadāti pa visu novadu aukstā autobusā, kamēr savāc. Līdz skolai bija 10 min. gājiens, tagad stundas brauciens un pēcpusdienā nīkšana, kamēr visus reizē atkal ved ''ekskursijā''.
Skolotāja-parastā 06.12.2018. 16:05:41
KĀPĒC NENOTIEK TAS, KAS BIJA IZSLUDINĀTS - VEBINĀRS Ceturtdien, 06.decembrī plkst.16.00 – 17.00 Aktualitātes mācību saturā: Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību joma
Nekādas "ietaupītās naudas" nav. Tā vai nu jāiztērē skolēnu vadāšanai ar skolas autobusu, vai arī pazūd no pašvaldības budžeta ieņēmumiem tikai tādēļ, ka skolēnu vecāku maksātie nodokļi pārceļas uz citu pašvaldību vai pat citu valsti, jo pēc skolas slēgšanas cilvēki ar bērniem mēdz pārcelties uz dzīvi tur, kur skola ir.
Skumji, protams, - bet kur paliek tā "ietaupītā nauda", sasodīts!!!????

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.