Lietotājvārds
Parole
Krimas tatāru valoda Krimā ir viena no oficiālajām valodām. Rinkevičs mēlo, reforma neatbilst starptautiskajām saistībām - to 25.09.2018. atzina ANO Rasu diskriminācijas izskaušanas komitēja (sk. Concluding observations on the combined sixth to twelfth periodic reports of Latvia). Viss ir ļoti vienkārši: pēc trīm gadiem valsts finansējumu saņems skolas ar labākiem rezultātiem. Bijušās bilingvālās skolās pēc pārējas uz latvišu apmācības valodu atzīmes noteikti kritīs. Tātad, tā ir vienkārši metode, kā izvairīties no minoritāšu skolām valstī.
Tagad arī bērni ir kļuvuši par ķīlniekiem mūsu politiķu "rūpīgi pārdomāto" lēmumu dēļ. Par nabagiem krimu tatāriem Rinkevičs ieminējās, bet par bērnu tiesību pārkāpšanu un neieverošanu pašmājās aizmirsa pateikt. Izglītības reforma nevis novērš diskrimināciju, bet tieši otrādi diskriminē mazākumtautības bērnus, aizliedzot viņiem mācīties dzimtājā valodā.
Ja grib gudrus bērnus valstī, tad jāmācās savā dzimtajā valodā. Arī cittautiešiem. Bet latviešu valodas stundas var būt kaut vai divas un katru dienu.
Aizej rinkēvič uz kādu krievu skolu un novadi 2 - 3 stundas. Paskatītos ļoti labprāt ko tu spēj viņiem iemācīt, pasniedzot tikai latviski, kā arī vai tu vispār kādam imponētu kā "personība"!
Par Krimas tatāriem ministrs atcerējas lai būtu skaidra Latvijās valsts iekšēja politika - jāsit savējos, lai svešie baidītos, un tad, varbūt, nemocītu tatārus...
Nevienaldzīgā 07.12.2018. 13:30:48
Latvijas ministram bažas par Krimas tatāriem! Ak tu, nabadziņš! Kā ir ar pašmāju mazākumtautiešiem? Viss kārtībā? Nekas neuztrauc?!!! Galvenais ir noziņot, ka viss kārtība, vai ne!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.