Lietotājvārds
Parole
Pirmsskolas izglītības iestādes nevar likt vienā "katlā" ar lielām skolām. Tas nu ir skaidrs. Cik saprotu, nekādas ģimnāzijas te vispār nepiedalījās, kur nu vēl Rīgas.
Krimuldas pašvaldība ir bagāta,var atļauties labi izturēties pret skolotājiem. Latgales laukos Kaunatas vidusskola ir citā situācijā.Tomēr arī šeit pašvaldība un tās iedzīvotāji saprot,ka jaunieši ir nākotne un ar savu darbu nekropļo to! Kā redzat neviena ģimnāzija vai glauna pilsētas skola nav starp apbalvotajām! Jādomā,ka tajās valda politiķiem iztapīgi un pret skolotājiem nevērīgi patvaldoņi (skolu direktori).Piemēram,kā Rīgas 25.vidusskolā.
Apsveicu Krimuldas vidusskolu un Kaunatas vidusskolu, ka domā par saviem darbiniekiem, atbalsta un aizstāv. Tas taču ir supper! Citas iestādes, droši vien, pat neuzdrošinās sevi pieteikt, jo nav jau par ko!
Es gan apsveicu Aģupīti! Prieks!
SUPER!!! Tas tiešām ir LIZDA's galvenais uzdevums
Ļòoooti "produktīvs" darbs no LIZDA puses. Vai tiešām nav vēlmes nodarboties ar būtiskām lietām. Izlasot uzvărdus šajā kompānijā viss kļūst skaidrs. .

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.