Lietotājvārds
Parole
>anna. Tāpēc jau skolotājs ir mācījies augstskolā, lai pārzinātu kā risināt delikātus psiholoģiski-pedagoģiskas situācijas. Turklāt sporta skolotājiem studiju laikā tiek pasniegts pietiekoši daudz studiju kursu cilvēka anatomijā, fizioloģijā un līdzīgos priekšmetos. Nav saprotams kāpēc "meitenes lielākajās klasēs" nevarētu individuāli informēt skolotāju par šo situāciju?! Tas ir apmēram no sērijas "Es uz skolu neiešu,jo man (kā jau pusaudžu vecumā parasta lieta) uz sejas ir parādījušās pūtītes/pumpas"...
vai fizkultūras skolotājs var būt vīrietis meitenēm lielākās klasēs , likt mest kūleņus. Vai manai meitai jāsaka viņam ka viņai sākušās reizes?! Vai gadījumā būtu jābūt fizkultūras skolotājiem diviem, meitenēm sieviete un puišiem vīrietis!
Visu laik,u blēj, ka mums skolotāju esot par daudz, esot jāatlaiž un jāsamazina, bet tad atkal žēlojas, ka trūkst. Kā tas var būt, ka vienlaikus gan trūkst, gan ir par daudz.
Jāmāk lasīt 13.12.2018. 11:51:46
Atbilde CAU. Runa iet par 2019/2020 mācību gadu. Tāpēc rakstu NAV jālabo, viss pareizi rakstīts.
Lūgums labot info Par Ziemassvētku brīvlaiku, kurš nevar ilgt līdz 2020. gada 3.janvārim, visticamāk, ka tas ilgs līdz 2019. gada 4.janvārim.
iedo teķim 3 vasars mēneš brīvlaik un ziemsvētkos mēnes vismaz
Diemžēl lielākajā daļā skolu trūkst pat ne viens, bet vairāki skolotāji, kas, protams, ietekmē mācību procesu, bet, skolas vadība ir diezgan bezspēcīga, jo jauno skolotāju dažos mācību priekšmetos paliek aizvien mazāk, un atrast kādu, kas šo priekšmetu mācīs ir principā neiespējami.
Shape a skateboard! 12.12.2018. 18:22:13
Bb Collaborate
Nākotnē situācija kļūs vēl bēdīgāka, jo jaunatne par skolotājiem nevēlas mācīties, kur nu vēl matemātikas. Tas taču ir tik grūti.
neapmierinātais tētis 12.12.2018. 11:58:14
Vai tas ir arī gadījumā, ja skolā otro mēnesi nav matemātikas skolotāja un stundas tiek aizvietotas ar citu mācību priekšmetu stundām? - "Ja mācību gada laikā iestājas ārkārtējas situācijas, kuras iepriekš nevar paredzēt un kuru izraisīto apstākļu dēļ ilgstoši (vismaz vienu nedēļu) nav iespējams nodrošināt mācību procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām..."

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.