Lietotājvārds
Parole
Pirms liet netīro ūdeni , Ilzei derētu apgūt pareizrakstību. Varbūt nedaudz paplašināsies redzesloks par ''kaut kādiem šādiem pasākumiem''. Tie ir skolēni, kas savu brīvo laiku ziedo zināšanu apguvei, un jau ir dzīvē šo to sasnieguši.
kapec nodoklu maksataju nauda tiek izniekota kautkadiem sadiem pasakumiem? nau jega zubrisus kaut ka atalgot tapat neko dzive nesasniegs
Arī Genius (pasaulē lielākā ZPD olimpiāde) ignorēta - tur arī vairākas medaļas
Interesanti kādos MK. noteikumos ir aprakstīta apbalvošanas kārtība tādai "Euroskills" olimpiādei..? Prezidenta acīs visi zelti, sudrabi un bronzas respektīvi vienlīdzīgi, bet MK ģeogrāfi, ekonomisti un citas zinātnes minoritātes laikam vienaldzīgas...
neko nesaprotu 12.12.2018. 18:55:24
Kādēļ to ģeogrāfijas olimpiādi ignorē??? Un, kas ar ekonomiku? Ja mūsu valsts neatbalsta piedalīšanos citās olimpiādēs, kā vien tajās, kas tiek apbalvotas, tad, varbūt, nemaz nevajag sūtīt uz citām?
wow es to nezinaju un vel ekonomiskas olimpāde?????
Un ģeogrāfija ar savām 3 sudraba un vienu bronzas medaļu atkal paliek bešā... Gadiem ilgi apzināti ignorēta
Un ekonomikas olimpiāde???

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.