Lietotājvārds
Parole
ES - cietusī studente 17.12.2018. 07:19:13
un atkal nekonkrēti un aptuveni. Ja J.Trofimoviča ar plaģiātismu darbojas, tad vajag KONKRĒTUS FAKTUS! Jautājumu, kāpēc nepieņēma eksāmenu sesijas laikā, jāuzdod pašai pasniedzējai ne te visiem. Saņemsiet atbildi, tad to var komentēt...
ES - pedagoģijas studentei 17.12.2018. 07:15:27
Iespējams, ka nevis kritizēt LU Pedagoģijas studiju pasniedzēju pieeju vajadzētu, bet vērtēt pēc būtības. Pašlaik (vēl tagad, kaut mācību gads jau pusē) daudzviet nav skolotāju un skolas meklē, pieņemot darbā studentus (piem. ...var būt pēdējo kursu students. vai citur pat tikai "var būt students") Ieteikums, pirms tādus komentārus rakstāt, izvērtēt katru situāciju pēc būtības un tad jau minēt konkrētus (ne vispārīgu!) faktus. Vislabāk, ja esat drosmīga, kādam būtu jābūt skolotājam, iesniegums dekānam vai rektoram par faktiem. Te vairāk izskatās, ka skolai no jums jāizvairās... (piem., Oliņiete no "Mērnieku laiki"- nu tik paštaisna...)
pedagoģijas studente. 14.12.2018. 10:08:05
Nezinu, kā jūs tur to savu akreditāciju veicat, bet, piemēram, LU pedagoģijas studiju programmas ir zem katras kritikas. Apmeklējumu gandrīz neviens vispār neņem vērā. Slinkiem studentiem regulāri pagarina termiņus darbiem, kā arī ļauj rakstīt eksāmenus citos datumos. Ar lūgšanos var panākt, ka eksāmens vispār nav jāraksta. Un tādi pustaisīti bastotāji pēc tam arī nonāk skolās.
Cietusī studente 12.12.2018. 15:03:23
Vai ir šajos noteikumos kaut vārds,kas neļautu negodīgiem(runā vienu,dara citu), tātad , neprofesionāliem pasniedzējiem atrasties studentu priekšā lekcijās?Piem.,VA J.Trafimoviča.Pati nepārzina pasniedzamo studiju priekšmetu,bet ar plaģiāta palīdzību gūst ienākumus.Ir neizprotama savā rīcībā,atsakoties sesijas laikā pieņemt eksāmenu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.