Lietotājvārds
Parole
Prieks par visiem, kas godīgi ieguvuši augstus panākus. Piekrītu, ka daudzviet rezultāti iegūti no iedotiem atrisinājumiem.
Lielāks prieks ir par Druvas vidusskolu, jo tajā, šķiet, nenotiek atlase, lai bērns skolā tiktu uzņemts. Tur mācās tādi bērni, kādi viņi ir konkrētajā vietā un laikā, nevis izlase no labākajiem, kā tas, saprotu, ir RTU vidusskolā. Bet kāpēc gan satraukties, ka kāda skola ieguvusi balvu? Tas taču nenozīmē, ka pārējās nav nekā vērtas.
IZV klasē ir 24 skolēni atšķirībā no daudzām, kur pat 10 nesanāk. Un prasībās gan skolēniem, gan skolotājiem ir ļoti augstas. Neskaudiet, bet priecājieties, ka šāda iespēja bērniem tiek piedāvāta.
Diezgan tendencioza reklāma RTU inženierzinātņu vidusskolai. Citā skolā skolotājs strādā ar visu klasi, te ar 12 skolēnu grupu, saņem atalgojumu 4 reiaz lielāku kā normālā skolā untad nu lielās ar rezultātiem. Labāk būtu nolīduši pagrīdē. Ir nu gan skola, ja tajā viena desmitā, viena vienpadsmitā un viena 12.klase.
sniegpārsliņa 13.12.2018. 12:53:25
slikti vērotājs veicis savu pienākumu. Mums gan tiešām nekas tāds nenotiek.Ceru,ka lielākajā daļā skolu arī ne. Vainīgi paši vērotāji-varbūt dabūjuši brangu kukuli, no kurienes tāda informācija, tak jau bisj klāt, ko tad nu vairs žēloties...
Vērotājam 13.12.2018. 10:19:09
Tas par RTU Inženierzinātņu vidusskolu vai par Rīgas Valsts 1.ģimnāziju??? :D
Reitingo negodību ar godīgumu. Ja skolā puse eksāmenu nekārto, pārējiem ienes atbildes, tad % skaisti. Kad beigsies šī acu aizmālēšana? Kur mēs ejam, kādu taisnīgumu kultivējam?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.