Lietotājvārds
Parole
Михаил 25.12.2018. 04:11:00
Перезвоните мне пожалуйста 8 (499) 322-46-85 Михаил, не обращайте внимания на заставку, дождитесь ответа оператора.
identy jb speletajs 20.12.2018. 14:15:55
spelet jailbreak 24h stundas jauniesu milaka jb serveri identy
nu beidziet! 20.12.2018. 12:11:21
Raksts ir PAR VIENU, bet te 96% cepjas par kaut ko PILNĪGI CITU... ;O Kāds sakars ĢIMENES LOKĀ un SAVSTARPĒJĀ MĪLESTĪBĀ svinētiem (pie tam jebkuriem!) svētkiem, ar Jūsu pieminēto politiku, ekonomisko līmeni valstī, alām un zirņiem? Runa taču iet par KOPĪBAS sajūtu ģimenē! Svinaties katrs pēc savas pārliecības un rocības (ne jau dāvanu cenās ir laimes un mīlestības noslēpums!), mīliet savējos, dariet labus darbus, un esiet KATRS PATS mierīgi un laimīgi!!! Tad arī visa sabiedrība kopumā kļūs DAUDZ laimīgāka! Pamēģināsim, latvju tauta, vismaz Ziemassvētkos savstarpēji nekašķēties! ;-)
Vov, latviešiem bija Ziemsvētku vecītis vēl pirms krustneši te atnāca!? Laba anekdote!
Nu, kad pavēro nabadzības bakhanālijas lielveikalos, tirgos un autostāvvietās, tad jādomā gan, ka vairumam to "zirņu sauju" ir un būs diezgan daudz. Jā, ir vientuļie pensionāri, vecāki, kas vieni audzina bērnus, cilvēki, kas ir ar īpašām vajadzībām. Pārējie vairāk vaimanā, kā reāli ir nabadzīgi. Tas tā tagad modē - pavaimanāt par nabadzību pie ar kaudzi pilniem iepirkumu ratiem, pie reizes pastāstot, kādas dārgas dāvanas sapirktas un cik dārgos viesu namos tiks sagaidīts jaunais gads.
To Antūkajam skolniekam:) 18.12.2018. 14:48:05
..un vēl senāk, pirms ķekatām, cilvēki dzīvoja alās.... Ja latviešu pamatvērtības ir ķekatas un Ziemassvētku vecīši, tad arī nekur tālu no alām neesam tikuši. Skumji, ja vēsturi mācāmies pavirši, un nesaprotam, ka Jēzum Kristum nav nekāda sakara ar krustnešiem, - cietsirdīgiem un arī neizglītotiem cilvēkiem, kurus kādam bija izdevīgi vadīt, lai reaizētu savas ambīcijas (kā diemžēl joprojam)
Vai cienījamā psiholoģe nevarētu dot padomu, ka nav nekas traks, ja arī nesvin un nedāvina, bet savā dvēselē saglabā mieru un labestību pret pasauli. Ņemiet vērā , ka mūsu valstī vidusslānis ir ātri izzūdoša parādība! Būs cilvēki, kuriem uz svētkiem, labi, ja sauja zirņu atradīsies
Ziemassvētki ir Saulgrieži.Tāpat kā vasarā Līgo svētki.Es domāju ka katrs var izvēlēties kā tos svinēt vai nesvinēt.Ticīgi,neticīgi,ar vecīti bez vecīti,jo tas ir jādara pēc izjūtām nevis kā visi vai vairākums.
eklase, tač atdodiet mums Šadurska kunga bildi, esam tāāāāā noiiiiiilgooooojušies
1)Veidot eglīšu rotājumus savām rokām; 2) adīt rakstainus dūraiņus un dāvināt tos radiem; 3)cept piparkūkas un kopā ar bērniem tās izdaiļot; 4)neaizmirst par pīrāgiem.
Ziemsvētku vecenīte 18.12.2018. 11:35:34
Eksistē!Katru gadu bērniem nes prieku un dāvanas.Arī pieaugušajiem tiek! Kaut kādi tur īgņas nevar viņiem to atņemt!
Antūkajam skolniekam 18.12.2018. 11:32:28
Tāpēc,ka vispirms latviešiem bija gadskārtu ieražas ar ķekatām,kamanām un vēlāk ar Ziemsvētku vecīti.Tikai tad nāca krustneši ar zobeniem uzspiest Jēzu Kristu un novērst latviešus no viņu pamatvērtībām.
Un kāpēc nav rakstīts par Jēzu Kristu? Ka Ziemassvētki ir Jēzus Kristus dzimšanas diena. Un kādēļ muļķojat bērnus ar kaut kādiem ziemassvētku vecīšiem, kuri patiesībā neeksistē?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.