Lietotājvārds
Parole
Rīgas dome malacīte pievilka pie Latvijas 100 gades skolotāju pabalstu,kas bija jāizmaksā uz skolotāju dienu un tagad uz 100 gades svētkiem,lai skolotāji sūkā savus pirkstiņus.Nu ko teikt suni rej,bet karavāna iet tālāk.
Ar ko tas skolnieks attēlā urbj? Protams, nauda jāiegulda ēkās, algās, jāsaražo birokrātija. Kad naudu sāks ieguldīt modernās iekārtās?
kad sāks novērtēt pirmsskolas pedagogu darbu? Cik ilgi būs jāstrādā par minimālo algu?Kauns par tādu valsti.
tāpat vien 19.12.2018. 10:51:28
TV3 bija sižets, par kādu vidusskolu ar 10 vietniekiem - lai varētu skolotājam samaksāt pienācīgu algu, noformē par 1/4 slodzes vietnieku. Un abi projektu vadītāji arī vietnieki. Ja direktoriem ceļ algas un vietniekiem maksā 80% no direktoru algām, tad jau drīzumā katrs fizikas vai matemātikas skolotājs būs automātiski vietnieks - citādi nebūs kas strādā .

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.