Lietotājvārds
Parole
Nevajag elektroniskās grāmatas. Jau tagad vairākos priekšmetos grāmatas ir 2 daļās. Un somas smagumu reizēm rada tas, ka skolēns atstāj somā to, kas tai dienā nav vajadzīgs. Un piekrītu tam, ka tiek bojāta redze, izmantojot tik daudz datoru, planšetes, telefonus, interaktīvās tāfeles.
Viennozīmīgi neatbalstu. Ir jābūt citiem risinājumiem, bērna redze ir jāsaudzē ne mazāk kā mugura! Redze tiešā veidā ietekmē dzīves kvalitāti!
bilde šim aicinājumam ir vnk ļoti uzrunājoša - divi bērni ar redzes problēmām bojā redzi vēl vairāk sēžot planšetdatorā....
Pret!Tas nebús progress personìbas attìstìbá.
Kad es ierosināju dēlam neņemt līdzi uz skolu grāmatas, kuras ir elektroniskajā vidē, viņš man atbildēja, ka viņš nevar palasīt no ekrāna, ka nevar uztvert informāciju, par ko es pati piekrītu. Arī es darbā labprātāk strādāju ar izdrukātu info, jo ļoti nogurst acis, lasot datorā.
Esmu mācījies skolā padomju laikos. Daudz kas tur bija nepieņemams. Bet jau manā nelielajā vidusskolā (350 bērni), 7. un 8. klasē bija sanācis tā, ka bibliotēkā vairākos mācību priekšmetos grāmatas bija 3 reizes vairāk nekā skolēnu, tāpēc viens komplekts bija mājās- otrs skolā. Grāmatas vieglākas var padarīt arī tās iespiežot vienai klasei vairāku grāmatu sējumos vienam priekšmetam. Ideju par planšetēm neatbalstu, jo jāprot lasīt arī no papīra grāmatas. Tad jau drīz nejaudās pat lapu pāršķirt. Sēžot stīvi pie datora muguru stundām ilgi bojā vairāk nekā nesot kvalitatīvu mugursomu. Nevajag jaunietim dot lupatu somiņu bez formas. Normāla mugursoma muguru nebojā. Arī man abi jaunieši "sēž" virtuālajā pasaulē, dažreiz pat nesaprot, kur atrodas, reālajā dzīvē vai virtuālajā. Tad jau mēs atbalstīsim datoratkarību!? Bet varbūt kāds ir ieinteresēts milzīgas planšetdatoru partijas pārdošanā? Pirms šādu ideju izteikšanas jāveic liels un pamatojošs pētījums ar visiem plusiem un mīnusiem, tikai tad drīkst izteikt līdzīgus piedāvājumus.
Noteikti pret. Vajadzētu iespēju parakstīties pret šo iniciatīvu.
Nevis elektroniskās grāmatas ir jāievieš , bet skolas ir jāapgādā ar grāmatām klasē, lai nav tie ārprātīgie smagumi katru dienu jānes !
Ne jau no smagajām somām muguriņas ir nolīkušas! Attēls jau izsaka visu! Bērniem planšete priekšā, viedtālrunis pie auss un brilles uz acīm!Tā arī viņi sakumpuši pavada lielu daļu no sava skolas laika!
Jā, ar šādām iniciatīvām būs ļoti tuvā nākotnē. Atbalstīsim visus, kuri nesas pretī šai nākotnei nedomājot. Un paši to sarūpē.
Ar vēsu prātu domājot-aplama iniciatīva,bet no otras puses-nu cik mēs ilgi ,,vecākā,, paaudze spirināsimies pretī? Lai vai kā- izskatās viedierīces būs tomēr tuvākā nākotne. Ir savi+un -.
Ha ha
iespējams ir motīvs panākt lielus maksājumus elektronikas ražotājiem un tirgotājiem; .... principā derētu sākumā papētīt piemēram Japānas labāko skolu un Dienvidkorejas labāko skolu pieredzi; vai kaut kur ir aprobēta tāda pieeja un kur tas ir devis labus rezultātus, nekaitējot? ja šādu datu nav, tad pārsteidzība tikai kaitēs.
Atļaujot stundā lietot viedtālruni, skolēns ir pieslēdzies internetam. Kāda garantija, ka visi 30 lieto elektronisko grāmatu nevis apmeklē sociālos tīklus un nodarbojas ar pavisam kaut ko citu. Un protams - redze...
Noteikti pret. Drīz bērns nezinās, kas ir papīrs, pildspalva un grāmata.
Minneapolis 19.12.2018. 13:11:32
Kategoriski pret elektroniskajam gramatam....
Gan kā mamma, gan kā skolotāja es esmu kategoriski pret, vai nepietiek, ka bērni mājās spēlē datoru un vēl visu dienu skolā pie datora, jau cik skolēniem ir brilles, un briļļu nēsēšanas vecums paliek arvien mazāks ... kā var vispār ko tik aplamu izdomāt? Ja ir bērniem muguras problēmas, somas smagas, tad to risina savādāk!Kāpēc atkal jātērē nauda visa digitalizācijai, lai nākotnē bērni neprastu strādāt ar mācību grāmatu?
Dīvaini, ka iniciatīvas autori nesatrauc ne bērnu redze, ne visu vecāku iespējas apgādāt savus bērnus ar ierīcēm, tāpat nesatrauc, kā nodrošināt, lai bērni nenobeigtu šīs ierīces - jau tagad var redzēt viedtālruņu likteņus mazajās rociņās. Autore arī nav pamanījusi, ka skolas nodrošina mācību grāmatas, un tās nepērk katru gadu. Vai līdz absurdam lobēsim tehnoloģiju nozari?
Ļoti labi,bērniem uzlabosies redze
Tikai neviens nedomā par to, ka skolēns pie elektroniskās grāmatas pavadīs laiku sēdus stāvoklī, kas arī bojās stāju... ja vecāki pakontrolētu bērna somu, tad nebūtu tādi smagumi jānes. Somā ir visi mācību līdzekļi, ko nēsā līdzi, nevis nomaina un nes tikai konkrētajā dienā vajadzīgo.
vai tad mana redze nesabojāsies ??? visu laiku pie datora- gan skolā, gan mājās..................! Traki! un nekad vairs neredzēšu īstu papīra grāmatu!!! Sviests traks!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.