Lietotājvārds
Parole
Līdzīga Strīķei no skata. Vai ir vajadzīga tāda ministre? Atriebīga? Samākslotu smaidu? Necilvēcīga?
Man ir bijusi saskarsme ar šo sievieti pirms gadiem 10 tieši profesionālajā jomā.Viņa ir zinoša, ļoti principiāla,ārēji laipna, vienmēr smaidoša, bet patiesībā skarba un atriebīga. Šādi cilvēki parasti kāpj augstu pa karjeras kāpnēm.
Šuplinska ir super!!! Zinoša! Jā- par ministri!!!
Šuplinska ir zinoša, dzīves gudra, saprotoša, radoša un atbildīga. Cilvēks ar fantastiskām darba spējām un konstruktīvu domāšanu. Tas būtu labākais, kas varētu notikt ar IZM un šo nozari kopumā.
Ak,Dievs! Palīdz mums,Latgalei! Tikai ne Šuplinska! Nezinot latviešu valodu mācīsimies latgaliešu valodu piespiedu brīvprātīgi. Vēlētos zinošu , dzīves gudru, saprotošu. Šausmas!
Jā, man īpaši patika Parādnieks par demogrāfijas ministru - speciālists neapšaubāmi, turklāt daudzpusīgs. Vai tas ir joks vai absolūts absurds?
ne Šuplinsku, ne Dagmāru. Jābūt gudram, saptotošam cilvēkam. šīm divām dāmām ir svarīga tikai tikšana par ministri
Mēs ceram uz Dagmāru Beitneri- Le Gallu

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.