Lietotājvārds
Parole
Spēks nav tajā, ko Tu saki, bet gan tajā ,ko Tu dari.
Dundaga-Dagda 08.01.2019. 19:23:03
Liks skolu vadītājiem rotēt pa visiem Latvijas novadiem. Vēl vajadzētu rotēt "pa priekšmetiem"- šogad sporta skolotājs, nākamgad varētu mūziku mācīt. Fiziķis varētu nākamgad ķerties klāt vizuālajai mākslai, bet skolas pavārīte varētu mācīt angļu valodu. Varen laba tāda rotācija, visi taču esam kompetenti.
Vaine!
Nezin kāpēc kvalitāti un algas atbilstību kvalitātei prasa skolotājiem, mediķiem utt., kad tiek runāts par algas paaugstināšanu. Bet nekad par darba kvalitāti saistībā ar algas pieaugumu netiek runāts, ja jāpaaugstina algas deputātiem, ministriem. Tur ir viens kritērijs - vidējās darba algas pieaugums... Jo tā noteikts likumā.
Ar visu māju un iedzīvi? Jeb viedoklis tikai par vietām, kurās ir vairākas skolas?
No viena grāvja otrā....
Skolotājiem un arī skolas vadībai jārotē. Lai neizveidojas stagnācija, rutīna. Algai jāatbilst padarītā darba kvalitātei
Celiet algas 07.01.2019. 18:56:41
Celiet beidzot algas nevis runājiet savas populistiskās runas, kurām pat netic citplanietieši!!!!!
skolotāja Inese 07.01.2019. 16:22:47
Piekrītu. Skolotājam ir jābūt drošam par darba algu ilgtermiņā, citādi skolotāji riņķo no vienas skolas uz otru, skriemot pakaļ lielākai algai par vienādu noslogojumu. Samaksai par pamatslodzi vajadzētu būt vienādai , koriģē ar piemaksas % par skolēnu skaitu, kvalitāti....( Arī šiem kritārijiem vajadzētu būt pietiekami skaidriem un saprotamiem!)
Tādēļ noteikti jāatceļ "nauda seko skolēnam", tāpat skolēnu skaits gada garumā mainās.
Skolotājiem jārotē. Brīžam pilsētas skolu skolotāji nezina, kāds līmenis ir lauku skolās, nesamērīgas, brīžam neadekvātas prasības, kas nosit vēlmi darīt, jo visu un labi nevar tāpat izdarīt, bērns izvēlas nedarīt neko. 4 pilsētā un 4 laukos ir dažādi vērtējumu.
ka skolotājs stundai gatavojas vienādi ilgu laiku, vai klasē ir desmit vai 20 skolēnu. ___________________________________________________________________ di..š... Par labošanu nemaz nerunāsim. 10 ( un pat mazāk darbu vai 30+)
Sen jau to gaidīju, jo es ar saviem gandrīz 20 bērniem saņēmu par 0.2 slodzi mazāk kā kolēģe ar saviem 5. Esam PII pie skolas, skolā bērnu trūkst, bet manai grupai pietiek, bet visu naudu pievāc skola saviem skolotājiem un vēl iedala kolēģei. Sen jau gaidu, kad būs valsts līmeņa visu izglītības iestāžu revīzija, lai kāds saprastu cik netaisnīgi patiesībā tiek sadalītas slodzes.
Igaunijas valdība pierādīja, ka pedagogu algu palielināšanai vajadzīgas nevis “Šadurska reformas”, bet gan politiskā griba - no 2019. gada 1. janvāra minimālā algas likme skolotājiem ir paaugstināta līdz 1250 eiro mēnesī.
Laikam jūt, ka skurstenī būs ar visu dziesmu grāmatu. Jo novadi jau tagad karo par to, kur viens vai otrs skolēns mācīsies un kādas papildu ekstras viņam par to būs(autobuss pie durvīm kaimiņu novada centrā, stipendijas vidusskolēniem u. c.).
Par naudas sadales pārskatīšu - piekrītu. Domai par to, ka skolotājs gatavojas stundai vienādi, vai klasē ir 10 vai 20 (un manā gadījumā - 30 bērni) gan nepiekritīšu. Ir iespēja salīdzināt bijusi. Ir atšķirība, vai meklēju grupu darbam uzdevumus 3 grupām vai 6. Arī pārbaudes darbi jāveido vismaz 2 variantos, un vēl citas nianses. Tālāk gan tekstā tomēr izskan, ka varētu diferencēt ar procentiem 20 - 25. Es teiktu, ap 30 būtu ok kā atšķirība. Bet neko vairāk jau tā atšķirība pie gatavošanās nav arī tagad, tā kā neredzu, ka te kas mainītos.
Beidzot ir kāda arī laba, saprātīga doma!!! Uz priekšu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.