Lietotājvārds
Parole
>Latgalietis. Es ļoti labi apzinos,ka es neesmu ADMINISTRATORS jeb augsta līmeņa vadītājs. Tāpēc arī nelienu kur nevajag (mana sfēra ir zinātne un tās nešana "tautā") BET, ja kāds cilvēks (šajā gadījumā pils. Šuplinska&Co) vēlas administrēt IZM nozari,tad ir jābūt konkrētam rīcibas plānam ar mērķiem, uzdevumiem, izpratni par GALVENAJĀM un STEIDZAMI risnāmām lietām + komanda kura ir spējīga to visu palīdzēt paveikt. Pagaidām neko no tāvisa nevar novērot - tikai milzu ambīcijas, šaurs redzesloks un vēlēšanās sev "piespraust medaļu" IZM ministrs/valsts sekretārs, utt. Par organizāciju *IZDA lābāk paklusēsim... P.S. Vispār jau es pats dzīvoju un strādāju Latgalē!!!
arī skolotāja 11.01.2019. 11:53:36
Skatījos Dombura intervija, patika. malacis Šuplinska, ka par visu laiku sliktāko IZM ministru nosauca Druvieti, bet pat labākajiem Ķīli un Seili (kuriem birikrātiskais ierēdņu aparāts un politiskās partijas neļāva strādāt)
Vakar portālā DELFI žurnālists Jānis Domburs intervēja izglītības un zinātnes ministra amata kandidāti profesori Ilgu Šuplinsku. DELFI portāla lasītājiem tika piedāvāts uzdot jautājumus ministra amata kandidātei - lūk, daži no jautājumiem: "1) kā cien. I.Šuplinska vērtē situāciju daudzās Latvijas skolās, kad, aizbildinoties ar naudas trūkumu, skolotājiem tiek samaksāts tikai par kontakta stundām klasē, bet viss pārējais - labošana, konsultācijas, mācību materiālu gatavošana u.tml. labākā gadījumā tiek apmaksāts kā 1 stunda nedēļā uz slodzi. IZM piedāvātajam 21+9 modelim ir tikai ieteikuma raksturs, reāli ir 29+1; 2)kā un vai I.Šuplinska redz iespēju sakārtot un optimizēt Latvijas speciālo skolu tīklu?; 3)par izdienas pensijām speciālo skolu, pirmskolu un sporta skolotājiem; 4)par skolu direktoru rotāciju; 5) par iespēju Latvijas skolotājiem saņemt tādu pašu minimālo algu kā skolotājiem Igaunijā (1250€ par slodzi); 6)varbūt jaunā ministre var ierosināt samazināt ierēdņu skaitu Rīgas izglītības, kultūras un sporta departamentā un IZM, lai var skolā normāli strādāt, nevis rakstīt atskaites un citus papīrus; 7)pāreja uz apmaksātu 40 stundu darba nedēļu, lai visus darbam nepieciešamos pasākumus būtu iespējams paveikt skolā ... utt"
Latgalietis 10.01.2019. 23:10:09
Fascinē ši gudrie Dr. biol. izteikumi par to, ka, citēju : Ja reiz virza kādu personu par IZM ministru, tad tam ir jābūt nozares ekspertam, pārzinošam visas sasāpējušās problēmas un gatavam tās risināt... Parādiet man tādu cilvēku, kas visu zina un uzreiz! Varbūt TU - Dr.biol.? Kāpēc es neredzu tevi Šuplinskas vietā?
Ko nozīmē pilsones Vanagas izteikumi - "pagaidām nevar sniegt vērtējumu, skatīsimies kāda būs - turpmākā attītība, utt." - MULDĒŠANA TIRGUS BĀBAS LĪMENĪ!!! Ja reiz virza kādu personu par IZM ministru, tad tam ir jābūt nozares ekspertam, pārzinošam visas sasāpējušās problēmas un gatavam tās risināt.... Bet tā iznāk kaut kāds cirks ar nosaukumu "Šuplinka&Vanaga"!!!
Kartupelis numur Pieci 10.01.2019. 20:28:58
Visam vajag būt jēga
Kamēr jātiek pie siles tikmēr jau saskan. Kā būs vēlāk - laiks un darbi rādīs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.