Lietotājvārds
Parole
Jā ,būt direktoram kurš sēž savā kabinetā un atrādās 1.septembrī un saņemt 1000€ ,lūk tas ir direktors ,bet tagad liek vēl kaut ko darīt ,nabadziņi ...
Smiekli nāk par tādu pietiekami augstu atalgojumu direktoram...
Jebkurā darbā jāstrādā ar mīlestību. Tad ir arī panākumi. Ja nav mīlestības, tad nav nekā cita. Turklāt 1000 eiro mēnesī ir mūsdienās pietiekami augsts atalgojums
Jāatver Stabiņa augstskolas filiāle un visi jautājumi tiks ātri atrisināti, vēl pāri paliks....
Es aizgāju no šī zelta amata. Visi prasīja izdarīt neiespējamo : pilnu skolu ar paklausīgiem, mācīties gribošiem bērniem , augstas kvalifikācijas smaidīgiem skolotājiem un speciālistiem, izremontētas un pilnībā ar visu nepieciešamo nodrošinātas telpas,bez maz vai ar drošības spilveniem , ja krītam. Vecāku sapulces ar sadarboties gribošiem vecākiem. Un kā vadītājam pa skolu staigāt smaidīgam, labā noskaņojumā un visus uzmundrināt, salabināt un saprast. Nevienu neinteresēja kā jūtas direktors, kam viss ir jānodrošina . Pārbaudītāji un pašvaldību pārstāvji reizēm izturas pret tevi kā pret pasaules lielāko noziedznieku. Pārspīlēti, nu nē, tā es jutos arī pēc projektu uzrakstīšanas un skolas lielas daļas telpu renovācijas, u.t.t. Tagad esmu apmierināts pedagogs ar divu mēnešu atvaļinājumu vasarā, kurš pieder tikai man un neviens tevi nekur nesauks. Galva vairs nesāp par neatrisināmām problēmām, ja nu reizēm sirds tāda jocīga paliek, ka redzi kādu piekto direktora vietas izpildītāju bijušajā darba vietā.
Godāsim un cienīsim tos direktorus un pedagogus, kuri vēl strādā, citādi drīz tiešām nebūs, kas strādā izglītības iestādēs. PALDIES KOLĒĢI!
BIUUU
Skolas direktora pienākums ir dabūt pedagogus ar atbilstošu izglītību. Nav gan neviena, kurš pasaka, kur lai viņus dabū. Kadru sagatavošana ir valsts atbildība. Ja sistēmā ir bardaks, tad arī nav kadru.
Skolas direktore 14.01.2019. 10:29:45
Arī Latvijā esam turpat kur Lietuvā. Konkursi uz skolu direktoru vietām nav rezultatīvi, tāpēc ir pietiekoši daudz skolu, kurās ir pienākumu izpildītāji, jo arvien aug prasības un darba apjoms skolas direktoram. Ja skolas direktors nevēlas strādāt kādas 12-14 stundas diennaktī, viņš dažas funkcijas cenšas deleģēt padotajiem, kuriem arī nav ne laika, ne vēlēšanās uzņemties papildus pienākumus par pliku paldies vai nelielu samaksu (piemaksu). Vairāki man zināmi normāli direktori savstarpējās sarunās arvien biežāk izsakās par darba pamešanu lielo dažādu institūciju prasību dēļ un mazā atbalsta no pašvaldību un valsts struktūrām dēļ. Skola ir pārvērtusies par ,,burvju iestādi'', kurā gandrīz viss ir jāatrisina direktoram. Katrs, kam nav slinkums, ir gatavs atrast to, kas vēl skolā ir par maz izdarīts. Kāpēc tik čakli netiek meklēts, kas par maz izdarīts augstākstāvošās valstiskās struktūrās, lai skolās būtu vieglāk strādāt. Kāpēc no vecākiem netiek prasīta gandrīz nekāda atbildība par bērna skolas u.c. dzīves gaitām. Godāsim un cienīsim tos direktorus un pedagogus, kuri vēl strādā, citādi drīz tiešām nebūs, kas strādā izglītības iestādēs. Beigsim praksi vienam direktoram ,,uzticēt' vadīt vairākas iestādes, jo to nevar kvalitatīvi izdarīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.