Lietotājvārds
Parole
Visiem "cepējiem" no tautasekspertiem.lv - ģimnāzijas un vēl jo vairāk valsts ģimnāzijas statusu nepiešķir par skaitu, bet par kvalitāti, mācās bērni no 1.klases, vidusskolas izglītība nav obligāta, un tomēr labāk, ja ir skola ar kvalitāti, vai ne? Nevis tāda, kur "pārlaist" neziņas gadus. Nav jau māksla "apriet", bet iedziļināties un saprast.
Par to arī stāsts, ka ģimnāzijas statusu nevajadzētu dāļāt tikai reģiona dēļ.
Reitingi? Atļaušos ne tikai pasmaidīt, bet balsī iesmieties. Apmēram 70% šo skolu skolēnu papildus ārpus skolas strādā ar privātskolotājiem eksāmenu priekšmetos, bet tiem, kuriem tā pagrūtāk veicas ar mācībām, tiek silti ieteikts sagādāt atbrīvojumu no eksāmeniem vai vispār mainīt skolu. Tā teikt - lai nesabojā reitingu...
Lielākā daļa Mārupes budžeta gadu no gada ir ieguldīta skolās un izglītībā, atliekot plānus par infrastruktūru un citiem uzlabojumiem, visu laiku tiek savilkta josta, lai bērniem būtu, kur mācīties, bet tagad vienīgo vidusskolu Mārupē plāno pārveidot par ģimnāziju. Un kurā vidusskolā būs jāmācās mārupiešiem, kas netiks ģimnāzijā, vai Ziepniekkalna vidusskolā? Kur būs Mārupes bērniem tuvākā vidusskola un kā uz to tikt? Kā tiks nodrošināta Mārupes bērniem vidusskolas izglītība, ko bērniem ir tiesības saņemt tuvu savai dzīvesvietai? Šim skaistajam lēmumam noteikti ir arī ēnas puses.
Nopietni? 42. vieta skolu reitingā.. citas skolas ( arī ārpus Rīgas ir daudz spēcīgākas).
1.-6.klašu skolēniem nav jāmeklē cita skola, jo šādi noteikumi bija sen sen atpakaļ, kad ģimnāzija varēja būt tikai no 7.klases. Un ģimnāzijas statusu nepiešķir pēc skolēnu skaita.
Turpinājums pie Jee, ko admins izdzēsa 20.01.2019. 23:02:57
Vājākajiem mārupiešiem būs jāmeklē skolas citur, jo ģimnāzijai ir tiesības uzņemt tikai labākos.
Domātāja--> Kerija 20.01.2019. 18:07:36
Tā tiešām ir?
Ģimnāzijas statusu piešķirs par skolēnu skaitu.
Tas nozīmē, ka turpmāk skolā būs vairāk rīdziniekiem nevis mārupiešiem, un mārupiešiem vidusskolas vairs nebūs. Nezinu, vai tie ir labi jaunumi. Cerams vienīgi, ka valsts vismaz kaut kā dotēs šo ģimnāziju, un viss nebūs uz Mārupes budžeta pleciem, kā arī beidzot atliks nauda arī gājēju ceļiem, luksoforiem pie krustojumiem un infrastruktūrai līdz skolai.
Kerija -> hermi 18.01.2019. 13:13:24
Pēc jaunajiem noteikumiem - valsts ģimnāzijai drīkst būt arī mazie klāt.
Kvantitāte nav kvalitāte. Uz kāda pamata?
Vai 1.-6. klašu skolēniem būs jāmeklē cita skola?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.