Lietotājvārds
Parole
Lmaooooo
.......................................
e gan ietu tad kad pat butu30 grādi pēc celsija kapec tad 1 klase var neirt un skolu a mes ejam domajiet ar galvu
Forshi uz skolu iet nevajadzes :D
Hah nu epidemija ziema vsp jāsēž majas a kas tad partiku piegadas?
Es gan laižu savu dēlu uz skolu pat, ja ir -25. Es negribu, lai viņš izaug par kaut kādu salagu.
Vājā, nīkulīgā jaunatne! Es gāju uz skolu pat tad, kad bija -35. Kas par nīkuļiem mums aug?
valstī vajadzētu vienotu sistēmu par to, ko darīt šādās situācijās, kā tās tiks apmaksātas, kā rīkoties darba ņēmējiem attiecībās ar darba devējiem u.tml.
:D to super 23.01.2019. 13:35:17
"Mājās ieradās ar 39,7 temperatūru." Bērnu palaidāt jau slimu uz skolu. Citiem minētajiem apstākļiem vairs nav nozīmes. Maksājat savas muļķības un mietpilsonības dēļ.
Jūs laikam Somijā dzīvojat. Vakar zemākā konstatētā gaisa temperatūra bija - 17,4 Valkā. Kur jūs rāvāt - 22,nav ne jausmas.
'
Cerams kad drīz būs zem 20
Arī manai meitai šodien bija šis diagnosticējošais darbs.Kilometrs no rīta -22 pa netīrītu ceļu,autobuss kavējas,tad vēl 15 minūtes no pieturas līdz skolai.Pēc tam tas viss vēlreiz,lai nokļūtu mājās.Mājās ieradās ar 39,7 temperatūru.Paldies izglītības veidotājiem un koriģētājiem,man Jūsu izdomātais bezjēdzīgais darbs dārgi maksāja.
Teorētiski mans bērns šodien varēja uz skolu nebraukt,jo no rīta bija -24....bet praktiski bija jābūt obligāti,jo bija Valsts diagnosticējošais darbs latviešu valodā,mutiskā daļa,uz kuru neierasties nedrīkstēja.Superīgi deviņgadniekiem ir salt pieturās,jo Valsts darbi salikti aukstākajos ziemas laikos...
umhmmm ezs ari negribu iet uz skolu eju 13 klasite
Normāliem komentāriem vajag nez kādas bildītes klikšķināt, lai pierādītu, ka neesi bots; kritiku IZM adresē dzēš ārā, bet Juļaboti dzīvojas kā pa savu smilšukasti te. Admini, auū!
Var nenākt uz skolu, lai dzīvotos pa lauku...
jipīīī!!!!!!! 21.01.2019. 19:05:24
agrāk bija mīnus 30 tagad mīnus 20 super! man ir 9 gadi laika aukstuma neiešanai uz skou
Domāju , ka, ja piezvanīsiet Juļai , automātiski novilks naudu nost , būs liels telefona rēķins.
Ko darīt bērniem, kuri apmeklē vēl pirmsskolas izglītības iestādi un ir jaunāki par 7 gadiem, ka nevar palikt vieni mājās? Vecāki šādos gad. Man liekas nav attaisnoti palikt mājās ar bērnu. Tad vienalga vai to bērnu mazo -20 ved ar mašīnu vai autobusu... Tik un tā viņš nevar palikt mājās.
Bet mums pagājušgad (bērns bija 2. klasē) pie -20 uzrakstīja, ka var neiet, bet tikai tie, kuri brauc ar autobubu. Bet tiem, kurus vecāki ved ar mašīnu, jāiet OBLIGĀTI. Bet kas, ja, atvainojiet, vecākam pašam nosala mašīna un vecāks kopā ar bērnu devās ar autobusu? Bet, ja atstāsi viņu mājās, noteikti būs "mēs taču rakstījām, kad ja ar mašīnu, jābūt..." Nikns.
Все дети этого хотят
Man 13 :((
Man ir jautājums, kas ir tā Juļa?
Administratori, hallo! Tiklīdz Šadurskim nedzied slavas dziesmas, tā komentārus dzēš ārā. Bet tagad Juļa virinās un nevienam to nevajag kontrolēt?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.