Lietotājvārds
Parole
...nu, tad jau uzlabojumu arī nebūs...
Ļoti jau nu burtnīcas tiek labotas. Atdod nelabotas atpakaļ. Un tas saraksts par prasībām skolotājiem ir ka saraksts pie zālēm, uzrakstīts viss iespējamais, bet...
Sētniek un pedagogs 22.01.2019. 20:32:04
Sētnieks. 500, - Eur (pirms LR nodokļu nomaksas) Jūrmalā, Jūras iela 23/25 Darba laiks: Slīdošais grafiks (2 dienas strādā, 1 brīva), no 7.00-16.00 Galvenie pienākumi: Teritorijas uzkopšana. Prasības: -Bez kaitīgiem ieradumiem. Piedāvājums: - 500, - EUR (pirms LR nodokļu nomaksas); - Darba laiks: no 7.00 - 16.00, slīdošais grafiks (2 dienas strādā, 1 diena brīva), ; - Visas sociālās garantijas Vakances (Vajadzīgi darbinieki) / Pedagogs Atgriezties uz sludinājumu sarakstu Aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (40 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Algas likme 710.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Prasības pretendentam: augstākā pedagoģiskā izglītība valsts valodas prasme augstākajā līmenī. Darba pienākumu veikšanai nepieciešamās kompetences: nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisku procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra.
Internāta audzinātājiem par tiem pašiem grašiem palielināja slodzi uz 40 stundām. Neredzēt ne pilnu slodzi, ne pilnu algu, ne normālu pensiju. Jau automātiski paredzēta nabagu sadaļa.
jautājums Ingai Vanagai (LIZDA) 22.01.2019. 16:20:24
Ļoti vēlos uzzināt, kāpēc LIZDA izliekas neredzam situāciju daudzās Latvijas skolās, kad, aizbildinoties ar naudas trūkumu, skolotājiem tiek samaksāts tikai par kontakta stundām klasē, bet viss pārējais – gatavošanās mācību stundām, burtnīcu labošana, konsultācijas, mācību materiālu gatavošana un adaptēšana bērniem ar speciālām vajadzībām u.tml. labākā gadījumā tiek apmaksāts kā 1 stunda nedēļā uz slodzi. Šadurska piedāvātajam 21+9 modelim ir tikai ieteikuma raksturs, reāli ir 29+1 (minimālā algas likme + viena stunda nedēļā).
Nu prieks, ka vismaz LIZDĀ kāds lasa, citādi vispār nebūtu ko darīt. Ka nav budžetā naudas skolotāju algu palielināšanai, tas jau LIZDU neuztrauc.
Kurš gan par to brīnītos! Tad nu gan jaunumi!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.