Lietotājvārds
Parole
Prātotājs 28.01.2019. 11:20:05
Jautājums faktiski ir citādāks. Vai ministrs domā un dara pats vai izpilda partijas uzdevumus? Cik zinu, tad šeit ir partiju varas sistēma un tādā pirmajā vietā ir partijas intereses. Valsts, izglītība ir partijām mazāk svarīgi jautājumi. Tā kā manuprāt cik nu partijas atļaus ministrei darīt tik un tā arī būs. Varas sistēmas spēks ir ļoti liels.
skolotājai no Pārdaugavas - tas notiks tad, kad atcels principu "nauda seko skolēnam"
>Imants. Cilvēk, nolaidies taču realitātē, iznīcības priekšā!!!!!! Planēta Zeme izsauc....!!! Nu nav latgaļu valūda nedz apdraudēta nedz iznīcības priekšā!!! Kopiet savu senču mantojumu, lai izdodas!!!! Bet pārējo tautību pārstāvji Latgalē parūpēsies par sevi :))
Tu te Ventiš mēlē rakst' a ko darīt tālāk? Būs uz "školu" jāiet un jāielauz šitais čangaļ kurss :))
Ku man viš pazud'? Tas komentars!Rau,gribēj' zinat, va pie jūr' mācib gads bus īsaks, jo mes jau te norau galotn.
Lai arī esmu latgaliete, arī mājās ģimenē runājam tikai latgaliski, uzskatu, ka publiski ministrei ir jārunā tikai un vienīgi latviešu valodā. Cik zinu no daudziem saviem pazīstamiem latgaliešiem, visi uzskata, ka publiski ir jārunā valsts valodā.Cik nav ziņās dzirdēts, tas pat tā kā moderni kļuvis, ka latgalieši, lai kam sniegtu interviju runā latgaliski. Tad jau lai līvi runā līviski un visi citi cilvēki savos dialektos tāpat. Vārds Škola (skola) no ministres mutes vispār bija fenomens, nu "'īsts"latgaliešu vātds!!! Tas bij šdien pa LTV 1 vakara ziņās, kauns...
Pteikšu īsi un precīzi: sliktāka par izglītības sistēmas sačakarētāju Šadurski jau nu nebūs!
Skatos, šeit ir iemaldījies kāds aziātu dzejas fans ....
Rodas iespaids, ka jaunā ministre ir lietas kursā arī par pirmsskolu, par akreditāciju komisiju varas izrādīšanu un, ja viņa vēl pievērstu uzmanību izdienas pensijām pirmsskolā - visu cieņu! Lai viņai izdodas!
Родитель 25.01.2019. 11:12:58
Эти безумные современные методики обучения в школе!!!! Один учебник физики для средней школы чего стоит, кто его выпустил? Такое чувство, что учебник выпущен на скорую руку, картинки красивы и типография не подвела с дорогой бумагой и оформлением?В магазине на полке с дополнительной литературой по физике на государственном языке - очень скромно.А учебник истории - это просто ужас!!!!Такое ощущение, что такие учебники созданы лишь для того, чтобы отбить любое желание учиться и привить лишь нелюбовь к предмету.Родителям приходиться после школы 8 часов заниматься уроками, искать адекватную информацию, чтобы можно хоть, что - нибудь понять. Почему по математике учебник отличный - взял учебник выучил правила и закрепляешь выученный материал на упражнениях.Кто несет ответственность за такую растрату денег в государстве, когда учебники стоят 12 - 16 евро, а информации в нем нет.Кто утверждает учебную программу с такими учебниками?Школа с ограниченным финансированием?Когда министерство образования и культуры утверждает учебник, кто -нибудь из работников министерства читает его?
Daudz projektu būs jāatmazgā, lai neatšķirtos no kolēģiem uzkrājumu ziņā. Strādāt nebūs ne laika ne vēlēšanās
Viss būs labi, ja ļaus strādāt, atbalstīs jauninājumus. Cilvēki ir ļoti ļauni, nekas nav pa prātam. Skolotājiem tiešām grūti strādāt, reizēm nevar ieskaidrot vecākiem: ietiepīgi, negrib sadzirdēt.
Vai viņa ir tieši "ļoti piemērota šim amatam"? 24.01.2019. 18:48:13
Сомневаюсь. Её серое интервью - это яркий пример.
Lai viss labi iecerētais izdodas Šuplinskas kundzei, viņa ir ļoti piemērota šim amatam!
Нам важно, чтобы наши дети учились, 24.01.2019. 18:33:43
а не утопали в плену политических амбиций.Филологи по своей натуре "романтики", может хоть математику - бюджета знают плохо, но зато хоть побоятся, что - нибудь кардинально изменить.Дружелюбно будут лишь вилять хвостиком.
Čangaļu mutantu dialekts gan nav jàzin visai Latvijai! Nav jàjauc dialekti, izloksnes ar Latviešu valodu!
Pata 24.01.2019. 16:26:34 Mjā, cilvēks, kurš nevienu dienu nav pavadījis skolā kā skolotājs, vadīs visu izglītības sistēmu? Mūsdienās, kad nauda seko ne tikai skolēnam, bet arī studentam un augstskolas ir ieinteresētas auklēties ar studentiem, tad darbs ar tiem daudz neatšķiras no darba ar vidusskolēniem, turklāt, ja kundzei ir 3 bērni, tad viņa ir visai labi informēta par procesiem skolā arī no bērnu pozīcijām. Savukārt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija gatavo arī skolotājus un neticu, ka viņa nekomunicētu ar skolotājiem, skolu vadītājiem... Gribu novēlēt I.Š. veiksmi ideju realizācijā, bet tas lielā mērā ir atkarīgs no tā, vai viņai izdosies izveidot rīcībspējīgu komandu IZV, jo patreizējā IZM "vistu kūts, kas nedēj olas tikai graudus knābā" neko labu nesola.
Mjā, cilvēks, kurš nevienu dienu nav pavadījis skolā kā skolotājs, vadīs visu izglītības sistēmu?
Ontons 24.01.2019. 14:40:50 Aizdomīgi - kāpēc Rēzeknē neievēlēja? Gan jau vietējie zina ko vairāk... 24.01.2019. 16:08:20
tāpēc ka tad būtu dabūjis trūkties ne viens vien vecais vēzis :P
Лишь бы не мешала нашим детям учиться. 24.01.2019. 13:45:24 Бедная женщина, одинокая без детей, семьи и любви. 24.01.2019. 16:07:11
viņai ir gan ģimene, gan 3 bērni, ja nu kas..
Ja cilvēks neredz kādās auzās ir ievesta izglītības sistēma un grasās turpināt tādā pašā garā stūrēt, tad man no sirds visu mūsu ir žēl... Dotajā brīdī neredzu pilnvērtīgu, strādāt varošu un gribošu valdību. Tikai un vienīgi plēšanās par krēsliem, materiālajiem labumiem utt.
Aizdomīgi - kāpēc Rēzeknē neievēlēja? Gan jau vietējie zina ko vairāk...
Лишь бы не мешала нашим детям учиться. 24.01.2019. 13:45:24
Бедная женщина, одинокая без детей, семьи и любви.
Šuplinska ir ļoti labs variants šajā amatā. Zinoša, vieda un prot iedvesmot citus. Ļoti laba pasniedzēja (ne kā LU kadri...)
Būtu labi ja pievērstu augstskolu izglītībai uzmanību,jo LU lektori negrib vispār strādāt. Neskatoties uz to ,ka tiek maksāta nauda liela nauda par skolu.
Prasīga, zinoša pasniedzēja, biju viņas studente, lai izdodas!
Viņa tak tendēta tikai un vienīgi uz varu un amatu.
Piesienos vārdiem 24.01.2019. 12:40:02
"..vienu reizi vadījusi Filoloģijas katedru." Skan apmēram tā: vienu reizi dzīvē braukusi ar riteni. Es negribētu, ka manu biogrāfiju atspoguļotu tik primitīvi...
Sakiet lūdzu, vai citās darba jomās darbinieki uzzina savas algas apmēru tikai pēc kārtēja atvaļinājuma, vai nostradājot mēnesi (ka skolotāji) ??? Tāda kārtība ir normāla ???
Imants- Skolotājai no Pārdaugavas 24.01.2019. 10:58:05
Es arī priecātos, ja augusta vidū skolotāji uzzinātu savas algas. Diemžēl, pie esošās situācijas ("nauda seko skolēnam") tas nav iespējams. Augusta vidū nevar zināt, cik skolēnu būs 1.septembrī. Būtu labi, ja vismaz septembra pirmajā pusē algas uzzinātu, nevis septembra pēdējos datumos.
Es vispār uzskatu, ka vajag mainīt visu izglītības sistēmu !
skolotāja no Pārdaugavas 24.01.2019. 10:01:06
Ja I.Šuplinska panāks, ka skolotāji savas algas uzzinās pirms jaunā mācību gada sākuma (augusta vidū, ne tā kā tagad – oktobra vidū), tad gods un slava!
nabaga ļaļa 24.01.2019. 07:14:56
Redzēsim - pagaidām neko spriest nevaram. Bet krasas izmaiņas negaidu! Kaut sen jau vajadzētu. Cita seja un tas arī viss!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.