Lietotājvārds
Parole
Skolotāja "ne gados" :) 30.01.2019. 12:03:13
Piekrītu skolotājam gados!
Skolotājs gados 29.01.2019. 00:12:46
Tāds atalgojums rektoram ir tikai normāls. Teiktu, ka tam jābūt pat stipri lielākam, ja salīdzīna ar darboņu atalgojumu valsts uzņēmumu padomēs un citās partiju ieliktņu barotnēs. LU rektors ir cienījams cilvēks un pasaules līmeņa zinātnieks, kā arī var novadīt ļoti saturīgas un interesantas nodarbības skolēniem, tāpēc nenoskaudīsim viņa attalgojumu. Taču tekstā ir nolasāma pavisam cita problēma, kāpēc mēs ārzemniekiem par to pašu dabu esam gatavi maksāt lielāku attalgojumu nekā savējiem, kas nebūt nav sliktāki vai pat pārāki ...
Не учитель 28.01.2019. 21:14:32
Самая трудная работа у учителей. Вот кому надо достойно оплачивать труд. Мало того что детям надо знания вложить . Так ещё умидрится нервную систему не растерять за годы работы.
tikko LU absolvējusī 28.01.2019. 13:17:08
Augstskolu rektori ar tādu algu, bet tāpat mūžīgi čīkstēja, cik mazas viņiem, nabadziņiem, algas, kamēr skolotāji skolā darot grūtāku darbu (studenti ir motivēti un dara, atšķirībā no skolēniem), saņem aptuveni 3.5 reizes mazāku algu! VAI TAS IR NORMĀLI? Es arī gribētu būt augstskolas rektore, kura atver savus 10 gadus veco prezentācija, garlaikoti nolasa un iet prom.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.