Lietotājvārds
Parole
Varbūt bērnam vienkārši vakarā laicīgi jāiet gulēt? Varbūt paskatieties, ko jūsu pusaudzis dara 2:oo naktī?
Smiekliņš 30.01.2019. 13:33:22
"tagad" --- lūk, īsts piemērs, kad cilvēks nav pamodies, viņš pat nespēj saprast, ko viņš lasa. Viens raksta, ka pārāk agri rīti kaitē bērna pilnvērtīgai attīstībai, otrs savā aizmigušajā prātā sapņo par saspiestiem āboliem. Tāpēc jau esam tur, kur esam. Ir jāļauj bērniem ilgāk gulēt. Malači igauņi! Viņiem rūp savi bērni!
Evitas Zālītes vīram arī silta vietiņa atradās! NEKAS jau nemainās!
Izlasot ,,Miegamices" komentāra pēdējās rindas, tad tiešām vajag tikai pabrīnīties: skolas koridoros bieži vien var novērot, kā apkopējas saslauka saspiestus ābolus un izlaistītās piena paciņas. Par kādu sabendētu organismu iet runa. Rīgā bērni ir izlepuši....
Kā gribētos, lai skolotājam maksā nevis par skolēnu skaitu, bet par darbu.
Lieliski! Tā "glumā" tipa Geižāna laiks ir beidzies :) Ļoti nepatīkams tipāžs, ar izsmiekla smīnu sejā. Augstprātības iemiesojums. Bet gan jau iepriekš kāda silta vietiņa sagatavota.
Nu tad pa visiem salieciet savas galvas kopā un tomēr nosakiet, cikos skola drīkst sākt mācības. Ja skola sākas plkst.8.00, bērns IR neizgulējies. Es, kā vecāks, ceļos līdz ar bērnu - brokastis, apmīļošana, lai gan es uz darbu varētu celties 8.00 no rīta, bet, redz, jāceļas pirms 7.00, jo skolas pendžām vadībā nenāk miegs un 0 stundas sākas pat 7.15. Absurds ko, kā dzirdēju, netaisās risināt arī jaunā ministre, jo dažiem vecākiem darbiņš sākas agri un izjuks dienas plāni. Īstenībā tā ir tikai ministres atrunāšanās. Situācijas ir tik dažādas, ka visiem neizdabāsi, bet bērni vismaz nebendēs organismu ar pārāk agriem rītiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.