Lietotājvārds
Parole
Paldies VIKTORIJA 03.03.2019. 00:42:27
paldies, no baibas
fujj!?!!!!5'5"5$6"6@1$2"" 03.03.2019. 00:41:50
kaa taa var
Neadekvāta nometnes kontaktpersona, sms un e-pastos apstiprina dalību nometnē, telefonsarunā, paziņo, nē, pieņēmu jau citus!
Varu pateikt to pašu, ka informēja, kad nepieciešams parakstīt līgumu, vienojāmies par laiku, bet atsūtīja e-pastā informāciju, ka grupa nokomplektēta un tikšanās tiek atcelta. Interesanta pieeja!
Bijām pieteikušies un mūs pieņēma. Bērns bija priecīgs, jo sapratām, ka esam dalībnieku sarakstā. Norunājām tikšanos laiku (bija paredzēti 3 tikšanās laiki), bet tad mums atteica, jo izrādās tur slēptais kritērijs "kas pirmais brauc, tas pirmais maļ". Tātad, ja esi pieteicies, nav fakts, ka būsi sarakstā. Šāda rīcība piedzīvota pirmo reizi.
Piedāvājumus labs. Skolēniem, kas savu dzīvi grib saistīt ar medicīnu, laba iespēja klātienē iepazīties ar darba gaitu. Bet , kā lai savieno ar skolu, kura neatrodas Rīgas robežās?
Lielisks piedāvājums, bet diemžēl nepieejams bērniem no lauku rajoniem!
koooo
Nesapratu... 08.02.2019. 14:18:21
Tas ir aicinājums pieteikties jebkuras Latvijas skolas interesentiem?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.