Lietotājvārds
Parole
Lūdzu ņemt vērā,ka pilsētas skolu direktoru vietā izlemj politiķi,ko un kā darīt,nevis skolu direktori.Kamēr vecāki gaidīja uz pieņemšanu izglītības pārvaldē,pieņemšanas laikos JDomē šaurā lokā konfidenciāli tapa šis jaunais skolu tīkla modelis.
Manuprāt 3.sākumskola nav jāveido par pamatskolu,bet jāatdod muz.v/skolai,lai mūziku mīlošie bērni var apgūt kopā gan pamatskolas priekšmetus,gan prof.ievirzi(kā tas ir E.Dārziņa muz.v/skolā) bez bažām"... kā es paspēšu no vienas skolas aiztraukties uz mūz.skolu"!Jo šī nav interešu izglītība !Tā gatavojot arī muz.vidusskolai censoņus.Ar laiku tuvu Olimpiskajam centram esošo 4.vidusskolu pārvēršot par sporta/teātra u.c. novirziena skolu.
Kas apēda manu komentāru?!!!
Spīdolas ģimnāzijas vadība vēlas būvēt gaisa pilis,bet jau tagad nespēj nodrošināt pilnvērtīgu izglītību pamatskolas klasēs.Iepriekšējā māc.g. 25 skolēniem nenotika gandrīz visu māc.g. matemātika,tagad notiek,bet 18 skolēni apgūt vienalga to nevar.Jo nav skolotājiem vadības atbalsta,nav māc. priekšmetu aizvietotāju,nav laba māc . pārziņa,slikta attieksme pret skolēniem un viņu vecākiem utt.-nav ieinteresētības savā darbā.Jau tagad ir jālūdz izpalīdzēt sen jau pensijā esošos skolotājus,kam svešas uz kompetencēm stutētas zināšanas.Var jau balstīties uz "Iespējamās misijas" pārstāvjiem,bet tad par kvalitāti jāaizmirst! Un uz Jirgensones un Jorniņas pleciem tikai nevar balstīt bakalaurātus.Lai tie paliek augstskolai!
Nav taisnība!Politiķi JD izlemj kā lētāk atkratīties no iedzīvotājiem.Ne skolu direktori,ne vecāki ,ne skolēni netiek ņemti vērā! Tā jau ir sena tradīcija mētāt spīdoliešus pa pilsētas dažādām ēkām,neprasot vai būs labi skolēniem un skolotājiem.Neviens nevēlas Valsts ģimnāzijā krievu klases mazākumtautību valodā mācīt.Un vienkārši tāpat arī nevar nolaist uzņemšanas 7.un8.klasē kritērijus!Lai skolēnam būtu tuvu mājām skola!Šādā veidā jau cieta agrākā 1.ģimnzija-tagad Tehnoloģiju vidusskola,jo deputāti nolēma visus apkartnes skolēnus uzspiest tai:vai iebraucis bērns no ārzemēm,vai tepat bijis slinks kādā citā skolā.Tā izcili un radoši skolotāji tika pazemoti un patreiz spiesti nodarboties ar sociālo iekļaušanu un slinkuma izdzīšanu no skolas apmeklētājiem-vietējo iedzīvotāju atvasēm, kas pat savu dzimto krievu valodu ir aizmirsuši,bet uzskata ka var apmeklēt latviešu skolu.Apmeklēt agrāk izcilus rādītājus sasniegušo skolu - bez tuvu dzīvojošajiem apkārtnes slinķiem. Arī 3.sākumskola ir huligānu un slaistu inkubators vecākiem ērtā vietā-pa ceļam uz darbu Rīgā u.c. .Krievu skola nevarēja šajā ēkā strādāt kaitīgās vibrācijas dēļ,tāpēc darbu šajās telpās uzsāka latviešu sākumskolēni.Šogad tur gaida arī 6-gadīgos.Bīstams un pārāk mazs ir šīs skolas sporta laukums,kas diez vai atbilst mūsdienu skolas izglītības prasībām!Kāpēc šo skolu vēl paplašināt?Vakarskola un tehnikums var uzņemt un apmācīt tādus profesijai.Ja negrib domāt ar galvu,lai strādā fiziski!Nevis jauc galvu skolotājiem un citiem skolēniem - tikai tāpēc, ka dažiem vecākiem tā ērtāk!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.