Lietotājvārds
Parole
Vanaga ar visu ...izdu - tukša vieta!
Vismaz kaut kas 11.02.2019. 20:16:15
Kamēr spriež un domā, tad vismaz, lai pusdienas skolotājiem skolā ir par brīvu. Rīgā skolēni bezmaksas pusdienas neēd un tās paliek pāri, bet skolotājiem tās pašas jāpērk par maksu. Šādi vismaz skolotāja maciņam kāds ietaupījums būtu un kaut kāda kompensācija, ka algas jau mūžību nav palielinātas.
Tāpēc arodbiedrībā neesmu jau n-tos gadus. Skolotāji streikoja, par to viņiem atvilka no algas, bet arodbiedrība pēc tam mierīgi parakstīja izlīgumu ar ministriju. Rezultāts - 0
Bloģeris 10.02.2019. 22:43:42 Spriežot pēc Tavas gramatika komentārā atbilst "jūtūbes" līmenim ;)
LIZDA mosties, sāc saukt skolotājus uz streiku. U- Ū Vanaga!
Ja visu to radošo enerģiju, ko izlietojam, rakstot trāpīgus un gramatiski korektus vai nekorektus komentārus, mēs ziedotu, lai radītu darba grupu, kas kaut cik jēdzīgā, tiesiski likumiskā ceļā izdomātu, kā efektīgi piespiest valdību un Saeimu rast iespēju skolotājiem maksāt kaut vai tikpat, cik spēļu zāles darbiniecei, santehniķim labā firmā vai apkopējai (manai kolēģei šādi ļoti laimējās - viņai kādā, protams, prestižā, firmā piedāvāja apkopējas darbu - 1500 eiro mēnesī), tad būtu cerība mainīt ko uz labu. Ja tas nenotiks, 2020. gada budžetā ar labticīgā ministru prezidenta svētību mēs iegūsim algas paaugstinājumu, kurš rezultātā liks ar nožēlu smaidīt katram čaklam darbonim ar pamatskolas izglītību. Un pamatoti smaidīs - skolotāji, kuri sagatavo bērnus dzīvei, paši nezina, kā nokārtot sev atbilstošus dzīves apstākļus.
Drīz vispār skolas varēs slēgt ciet, visi mācīsies savos telefonos un PC. YouTube un Google jau tagad var vairāk uzzināt, kā skolā! Būs solīda ekanomija :)))
Ne Jums ir teikšana par kompetenču ieviešanu, tāpēc ieviesīs. Un visi, kas te raksta, ka nestrādāšot, gvelž muļķības. Strādās tāpat, kā to darījuši līdz šim, to pašu iemeslu dēļ, kuru dēļ strādā līdz šim... Nez vai ar šo komentāru sadaļu būs kas līdzēts.
Nu, un kāpēc skolotāji nav ielās? Ja skolas un pirmskolas mācību iestādes būs slegtas, finansējums atradīsies ātri.
Kompetenču pieeju neieviešam! Kamēr mums par to nesamaksās! Un punkts!
juhūū vai otrādi 09.02.2019. 18:34:09
Jāprasa, cik ilgi to visu ciest! Kurā profesijā vēl tā kontrolē! Skolu vadības kā aptrakušas skraida pa stundām! Ko tas dod? Tātad, nav ko īsti darīt, ja ir laiks skraidīt! Tas taču uz stresa pamata veicina skolotāju izdegšanas sindromu. Rīt iemiiiiššu mašīnā un aizies. Ja ne, tad ies kājām. Vairākas stundas uz darbu un atpakaļ. Ko tā IZDA dod? Neko. Tukša runa! Kā teica kolēģe, kad samaksās vismaz par padarīto!
Nemaksā, neieviešam tās kompetences! Cik apmaksā, tik arī strādājam!
Nu tad saņematies vienreiz un nedariet tos darbus, par kuriem nemaksā! Skolā dežūra? Vispirms samaksu, tad runāsim tālāk! Skolotāji paši baidās vārdiņu bilst pretī un paklausīgi iet un dara visu, par ko nekad nesamaksās. Nevajag!
Nu reformas (kometences, valodas reformas, skolu optimizācijas) jau neviens netaisās atcelt, kaut gan Šuplinska kaut ko tādu, liekas solīja. Nekas, kolēģi, pastrādāsim vēl dažus gadus "barojoties" ar līdzīgiem solījumiem. Jautājums tikai tāds - vai mēs spēsim "izstrēbt" visu šo reformu ķīseli tad kad ES finansējums IZM darboņiem būs beidzies?! *IZDA - organizācija kura sen jālikvidē kā kaitnieciska, īpaši Vanagas izpildījumā!!!
Šovakar klusu raudāju, lai ģimene neredz. Uzskatu, ka šajā budžetā skaidri parādās dzimuma nelīdztiesība. Visu mūžu šie Latvijas deputāti (pārsvarā vīrieši)ir uzskatījuši, ka izglītībā un medicīnā strādājošās sievietes var č......t un to arī dara.
Латыши такие смешные - почти 30 верят своим правителям, выбирают одних и тех же дегенератов (зато своих!), а потом жалуются, что их в очередной раз их же латыши и кинули.
skolotāja no 1981. 08.02.2019. 18:25:30
Cik ilgi strādāju, tik ilgi sola!
Man ir jautājums: Kāpēc arodbiedrība klusē? LIZDA, hallo, jūs tak esot izcīnījuši, algu palielināšanas grafika apstiprinājumu. Kas tagad būs? Mēs tā arī ļausim sevi piemānīt? Vanaga, mosties, vistas nes prom.
sena anekdote 08.02.2019. 15:42:29
Direktors darbiniekiem: – Jūs te visi sūdzaties par krīzi, bet jums, starp citu, alga šogad ir par 75 procentiem lielāka! Darbinieki: – Lielāka nekā kurā gadā?! Direktors: – Nekā nākamajā!
savādi gan 08.02.2019. 14:47:40
Rakstā minēti vairāki ministri, kas "izplēsuši" naudu savai nozarei, bet netiek minēta Šuplinska. Varbūt vajadzētu nevis dibināt jaunu fondu iekļaujošajai izglītībai, bet meklēt iekšējās rezerves algu celšanai, ierēdņu skaita samazināšanai.
Pirmkārt - jāatceļ kompetenču izglītība - tas murgs, kas tikai vēl vairāk degradēs jau tā brūkošo izglītības sistēmu. Jāatsakās kaut vai tik ilgi, kamēr sāks maksāt algas par darbu. pagaidām - darba kļūst arvien vairāk - maksā arvien mazāk. Cik ilgi skolotāji vēl pa naktīm labos burtnīcas, jo pa dienu jādomā par dažādu veidu gatavošanos. Kad skolotājiem maksās par virsstundām?
ir arī tā 08.02.2019. 13:37:03
24+0
skolotāja no Pārdaugavas 08.02.2019. 12:24:49
Mums nevajag atalgojuma pieaugumu - mums vajag, lai 100% samaksā par padarīto darbu!!! Šobrīd vismaz mūsu skolā (nezinu, kā ir citās, tāpēc, lūdzu, rakstiet komentāros) par gatavošanos stundām, burtnīcu labošanu, mācību materiālu adaptēšanu integrētajiem bērniem ar speciālām vajadzībām, konsultācijām atpalicējiem un kavētājiem, gatavošanos olimpiādēm, sēdēšanu sapulcēs un tikšanos ar skolēnu vecākiem, dalību skolas projektos, gatavošanos pasākumiem, sēdēšanu sapulcēs u.c. mācību procesa plānošanai un pedagogu sadarbībai veicamos darbus apmaksā kā 1,5 stundas nedēļā, ja tev ir slodze - viss pārējais ir brīvprātīgo darbs, par kuru nemaksā. Cik ilgi tā turpināsies? LIZDA izliekas neredzam, ka skaļi reklamētais 21+9 modelis ir tikai skaistos vārdos no tribīnēm, reāli daudziem skolotājiem nav slodzes, tāpēc ir 20+0,5 vai 24+1,5 (20 un 24 - tās ir kontakta stundas klasē)
100% piekritējai 08.02.2019. 12:22:35
Retorika! Skaidrs, ka atļausim ilgi un nedarīsim neko. Ja nu pa kaktiem kāds kluss virtuāls "cik ilgi".
piekrītu par visiem 100 08.02.2019. 12:18:21
Tieši tā. Cik ilgi , kolēģi, ļausim sev uz galvas spļaut.
Arī jauno kompetenču pieeju risināsim tad, kad tiks pildīts iepriekš solītais. visu varam atlikt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.