Lietotājvārds
Parole
vai tad gaidījāt ko citu no valdības, kurā viss pa vecam - vienotība un tās kloni vienkārši turpina iesākto - pilnīgi mierīgi, raiti un bez protestiem, viena sieviete pret to neko neizdarīs. varbūt būs mīkstsirdīgāki par zzs, bet diez vai. dodamies gadiem un gadu desmitiem iebrauktās sliedēs, kur nekad nav bijusi skolotājiem taisnīga samaksa. taču laiki mainās, un drīz nebūs, kas iet klasēs, kad pensionēsies tā skolotāju paaudze, kas šobrīd ir pārsvarā. jaunie nestrādās par tādām algām, par tādu attieskmi, uz tādiem noteikumiem. žēl, ka tiek ignorēts redzējums dažus gadus uz priekšu...tas pienāk ātri....un tad "cīnīsies" ar sekām.
jau trūkst skolotāju ! 17.02.2019. 20:47:55
kariņa kungam jāieskatās realitātē- JAU NAV KAM MĀCĪT, TRENERU / SKOLOTĀJU TRŪKUMS VALSTĪ !!! PRET skolotājiem aug tikai prasības, algas - NĒ!!!
Tātad, arī jaunais premjers, tāpat kā visi iepriekšējie, ir personīgi materiāli ieinteresēts uzturēt valstī esošo sistēmu!
Nav naudas skolotāju algām, bet par valsts finansējumu Liepājā būvē tenisa kortus. Lieliskas prioritātes.
Muļķa mierinājums, bet ceru tomēr, ka jaunā ministre naudu atradīs.
Domāju, ka daudz līdzekļu IZM tērē dažādiem "pētījumiem" par un ap izglītību. Dazādas izglītību pētošās aģentūras , kur algas ir uzskrūvētas, skolotāju kursi maksā naudu, bet dažreiz vieni un tie paši temati.
Nu kā jūs nesaprotiet. Ja būs ceļ sporta būves, tātad būs celtniecība. Ja būs celtniecība, tad būs 10% "otkats". Savukārt, ja tos līdzekļus novirzīs pedagogu algām, tad "otkata" nebūs, tātad nebūs līdzekļu partiju ...... nu tagad cerams sapratāt?
Ierosinu valdībai, tieši skolotājiem, mierinājumam par to, ka atkal naudas ziņā apdalīti un pazemoti, noformēt visu skolotāju esošo parādu ātro kredītu firmām, pilnīgu dzēšanu! Tā teikt, ar vienu šāvienu divi zaķi. Kredītu firmām ātro un negodīgo peļņu norakstīt zaudējumos, bet skolotājiem norakstīt viņu parādus. Vēl labāk būtu, ja šīs firmas vispār tiktu likvidētas, tad valdība būtu spiesta atrast naudu skolotāju algu celšanai!
izglītots cilvēks 14.02.2019. 19:25:30
Ja skolotāju algām nauda kārtējo reizi valsts budžetā neatrodas, tad jāsāk domāt, ka pie vainas atkal būs vecā labā korupcija. Lai publicē to augļotāju vārdus, kam pieder ātro kredītu firmas. Nav noslēpums, ka liela daļa skolotāju izmanto ātros kredītus, jo no "algas" nav iespējams izdzīvot. Cilvēki savu niecīgo algu dēļ ir spiesti ņemt ātros kredītus un būt to devējiem mūžīgi parādā. Jo no algas nav iespējams nodrošināt sevi ar pirmās nepieciešamības lietām, samaksāt komunālos maksājumus, pabarot bērnus, paēst pašiem! Gan jau, ka šie naudas spekulanti savā peļņā dalās arī ar saviem cilvēkiem valdībā, kas plāno valsts budžetu! Ja skolotājiem pacels algas, kurš tad ņems kredītus un piepildīs spekulantu kabatas!!!???
Vajadzētu sākt ar pašu ministru algu samazināšanu ,tās pārvirzot skolotāju algām.
Jāiet streikā kā Lietuvas kolēģi to izdarīja!!!
par sportošanu! 14.02.2019. 16:01:44
Ļoti nekorekti ir pretnostatīt skolotāju algu paaugstināšanu un sporta būvju celtniecību.
Kariņu uz skolu, lai pastrādā, deru, neizturētu pat nedēļu! Kas ir infrastruktūra bez labiem darbiniekiem, sagāza naudu logos, ēku remontos, tagad skolas klapē ciet. Lai viņš paskatās, ko ēd skolotāji, ko skolēni. Kauns!!! Uz darbu nevar nokļūt, nenotīrītas, apledojušas ietves un ceļi līdz ēkām. Ādažu kontingentu jāizmanto force majore (snieg!!!) seku likvidēšanai, tā iegūs fizisku rūdījumu, lai spētu aizstāvēt savu zemi!!!
Kam vispār Latvijai skolas un cilvēki, sports un bērni?
Varbūt vajag izvērtēt, cik nepieciešamas šādas būves un vai tur nebūs korupcijas. Ceru, ka premjers sapratīs, ka skolotāji ir prioritāte nevis milzu pustukšas būves par dārgu naudu!!!
Tās sporta halles jau nebūs par velti. Vai vienkāršās tautas- nabadzīgo iedzīvotāju bērni varēs tās apmeklēt? Tukša runa. Labāk novirzīt pedagogiem.
Un drīz nebūs arī jauniešu, visi prom uz citām valstīm, kur būs gan skolas, gan skolotaji.
sporta būves valstij ir nepieciešamas, citādi jauniešiem nebūs, kur nodarboties ar fiziskām aktivitātēm 13.02.2019. 18:53:57
Bet tagad nebūs skolotāju- ne sporta, ne citos mācību priekšmetos, kas ar jauniešiem nodarbosies...
Nu jauki! Būs sporta būves, bet nebūs pedagogu, kam vadīt nodarbības.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.