Lietotājvārds
Parole
>>>Pasniedzējs. God. Kolēģi, Jūs visu uzrakstījāt tik precīzi pat neiespējami lasīt bez ņirgšanas (ja nebūtu īstenībā tik patiesi)!!! Veiksmi un izturību darbā!!!
Tātad, lai students kļūtu par labu rakstnieku, citu autoru darbus viņam lasīt būtu jāaizliedz, ka neuzraksta pēc tam plağiātu.
Pasniedzējs 15.02.2019. 23:23:09
Kāda jēga ir pirkt akadēmiskos darbus? Lai pēc tam nonāktu situācijās, kādās pazīstamajā filmā nonāca Dr.Bean? Un, cik atceros, bija ASV kāda meitene, kura taisīja ķīmiskas analīzes laboratorijā, falsificējot rezultātus, tēlojot izdevušos ķīmiķi - nonāca cietumā. Protams, ka ir šajā pasaulē garīgi slimi cilvēki. Bet ja Dr. pirms uzvārda kaut ko izsaka ASV, tad Latvijā šis Dr. dod iespēju tikt pie ārkārtīgi slikti apmaksāta darba, kurā ir kaudze ar ne visai patīkamiem darba pienākumiem, piemēram, nesekmīgu studentu pāraudzināšana, tāfeles tīrīšana, krīta un spirta no tāfeles ieelpošana, balss saišu deldēšana un viedtelefonu atkarības studentiem nesekmīga novēršana. Administrācija no visiem Dr gaida izcilas publikācijas, zinātniskus atklājumus, savas doktorantu skolas atvēršanu un daudzas citas neiespējamas (pie 300 eiro algas un pārāk maza finansējuma) lietas.
Es neko nesaprotu
garāmgājējs 14.02.2019. 13:47:18
kas notiks ar šo jauko lapu www.nospied.lv , kuras mērķauditorija ir RTU Būvniecības fakultātes studenti? Doktora disertācija - 12000

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.