Lietotājvārds
Parole
Pasniedzējs 15.02.2019. 23:35:06
Ja jau tik lielas problēmas, tad lai visus Latvijā dzīvojošos bērnus pieslēdz kādai tālmācības skolai Anglijā, kas visiem izdrukās diplomu, un tad skolu tīklu Latvijā varēs likvidēt pavisam. Varbūt ka tā kaut kas ietaupīsies.
Rīgā plānots slēgt divas skolas 14.02.2019. 16:28:42
Rīgā plānots slēgt divas skolas, apvienot astoņas skolas, vēl par divu skolu likteni tiks lemts pēc gada. Tiks slēgta Rīgas 7.pamatskola un Rīgas 29.vidusskola. Rīgas Sanatorijas internātpamatskolu paredzēts Rīgas 5.internātpamatskolai-attīstības centram. Juglas rajonā plānots apvienot Rīgas Ezerkrastu pamatskolu ar Rīgas Juglas vidusskolu. Ziepniekkalnā iecerēts izveidot jaunu Ziepniekkalna vidusskolu, apvienojot Ziepniekkalna sākumskolu ar Rīgas 94.vidusskolu. Purvciemā Rīgas 60.vidusskolu plānots apvienot ar Rīgas Klasisko ģimnāziju. Čiekurkalnā paredzēts izveidot jaunu pamatskolu, apvienojot Rīgas 37.vidusskolu un Rīgas Jāņa Poruka vidusskolu. Abās izglītības iestādēs plānots skolēniem ļaut pabeigt mācības vidusskolas klasēs.
Nils Ušakovs: "Mums ir bedres, bet pretī katrai bedrei varam likt sakoptu skolu, jaunu stadionu..." Spriežot pēc mana ikdienas maršruta, šonakt Rīgā ir izremontēta vēl viena skola un izbūvēti 3 bērnu laukumi.
Norvēģijā, kur dzīves līmenis ir vismaz 3 reizes augstāks nekā Latvijā, valdība ir izvirzījusi mērķi sasniegt, ka 80 % skolēnu uz skolu iet kājām vai brauc ar riteni, lai cīnītos ar mazkustīgo dzīvesveidu. Latvijā brauc uz kaimiņu pagastu 20 km pakaļ bērnam, jo "nauda seko skolēnam"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.