Lietotājvārds
Parole
Laikam ko nesaprotu. 20.02.2019. 00:55:53
Mani vairāk šokē, kā vispār 37.vsk. (mazākumtautību) varēja eksistēt ar 159 skolēniem? Interesē, cik nauda aiziet tieši uz šo skolu nejēdzīgi, jo dzirdēju, ka ir arī veikti neslikti remonti. Lūk, Rīgas mafija. Par kādu saskaņu vispār varam runāt, jo latviešu skola jau sen Rīgā pie šādiem skaitļiem būtu likvidēta, bet te lielāku latviešu skolu (Poruka) vēl grib palikt zem mazākumtautību skolas... Avots: LSM 13.februāra raksts.
No divām NESPĒCĪGĀM Čiekurkalna skolām nekādi nevar izveidot vienu SPĒCĪGU. Šādu skolu pēc pāris gadiem mierīgi varēs likvidēt pavisam. Un Domei būs divas brīvas skolas ēkas, ko tirgot. Bet J.Poruka vidusskolai var līdzēt tikai direktora maiņa. Ar esošo nekonsekvento, autoritāro direktori skolai tiešām lemta iznīcība. Un to viņa būs panākusi savos 9 darba gados šajā skolā.
kpc ta jadara kpc es nesaprt
zepa vidusskolu apvienot ar 94 vid ir stulbi
Klases ir pārāk lielas! Pati gan nemācos Rīgā, bet esmu piedzīvojusi laikus, kad manā klasē bija 30 bērni. Kad termometra satabiņš rādīja -20 grādus, speciāli vilkos uz skolu, jo zināju, ka klasē būs maz skolēnu. Es šīs dienas izbaudu. Mācīties ir daudz vieglāk. Varu būt diezgan pateicīga, ka šobrīd esam 22 skolēni, bet zinu, ka jau nākamgad mūs apvienos ar paralēlkalsēm, jo palieku vidusskolā.
Mammas komentārs apstiprina kāda ir vecāku izpratne par skolas darbu. Skumji.
Pamatā piekrītu šai domai, tikai brīnos, ka netiek minēta Avotu pamatskola un Lastādījas internātskola, kurās arī maz bērnu. Bet piekrītu arī komentētājai "Ome" tādā ziņā, ka daudzās, īpaši senāk celtās Rīgas skolās netiek domāts par higiēnas normām un to ieviešanu no 2020. gada, kad prasīts ir 2 kv.m uz cilvēku. Tā kā manā klases telpā ir 48 kv. m., tur varētu mācīties 23 bērni + skolotājs, daži citi kabineti ir vēl mazāki, bet ne - klasē ir 27 - 30 bērnu, jo citādi neatseko vajadzīgā nauda, un stundas otrajā pusē gaisa nav. Turu vaļā te logu, te durvis, bet kad sanāk 30 pusaudži ar pastiprinātu svīšanu hormonālo pārmaiņu dēļ, strādāt ir ļoti grūti. Un vēl jautrāk būs tad, kad integrēs kādu ar UDS!
kaa vau izrakstot pareizas tekums es nemaku lietat datoru ladza palidz
tas nav pareizi
Vispirms vajadzētu domāt par mazāku klašu veidošanu, lai skolotāji lielāku uzmanību varētu veltīt bērniem ar dažādiem traucējumiem. Nav noslēpums, ka arviem vairāk ir skolēni ar uztveres un citiem traucējumiem.
Un aizlāpīt 10 bedres?
Nevienā skolā nav vairāk kā viens direktors :)
Vai tas ir loģiski , ka speciālajās skolās tik liela skolas administrācija ? Bērnu nav , bet skolā vairāk kā 5 direktori

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.