Lietotājvārds
Parole
Tantīt, vai Jūs tiešām domājat, ka visas Rietumeiropas augstskolas ir stāvā sajūsmā par mūsu atestātu un CE sertifikātu? Vai tiešām Jūs domājat, ka Krievijas Federācijā kāds šos papīrus lasa un uzskata par dokumentiem? Cilvēk, atver acis, lai iestātos labā ārvalstu augstskolā, pašam reflektantam visu vsk laiku ir papildus jāmācās, jāmēģina, jāpiedalās, utt. Tikai, ja esi sevi pierādījis kā izcilnieku olimpiādēs, konkursos, starptautiskās konferencēs, tad vari rēķināties ar iespēju tikt budžetā ārpus LV.
tantīte -> Dr. biol. 21.02.2019. 22:53:53
Jūms cienītais/ā esat palaidis garām, ka sekmīgākie, talantīgākie un gudrākie jaunieši ļoti reti ieklīst Latvija universitātēs, bet gan jau 12.klases laikā izsūta uz visām pasaules malām savas liecības un ieteikumu vēstules un tadā, jau aprīlī saņem ziņu par to, ka ir uzņemti augstskolā. tad ar milzīgu konkursu atlikušo krējumu nosmeļ Zviedru augstskola un vēl dažas augstskolas. un tā nu ir jūsu augstskolas pašu izvēle, ka pieņemat bez konkursa par studentiem visus , kas atnāk. bet Jūs jau nevarat atteikt - nebūs studentu, nebūs programmu, lekciju un pasniedzēju vietu. mēs katru gadu brīnāmies, kā mūsu skolēni, kas vidusskolu pabeidz tikai pateicoties mūsu superhumānajai likumdošanai, kas neļauj skolēnus par nemācīšanos atskaitīt pat tad , ja viņiem jau ir 18 gadi.
>Tantīte. Jums, kundzīt, laikam būs paslīdējis garām fakts, ka augstskolās jau sen vairs nav konkursa (uz vietām kur vispār eksistē budžeta finansējums). Augstskolas bez maz vai ar varu velk pie sevis potenciālos studentus, pēc tam protams, akadēmiskajam personālam klājas "varen jautri", ja piemēram jaunie censoņi bioloģijas specialitātē aknas no plaušām ar grūtībām atšķir, vēl pārjautājot: "A kam man tas jāzin?" Tā kā palūgšu Delfu Orākulu netēlot, tantīt&co!
tantīte -> to Anniņa 21.02.2019. 10:27:23
bet Maijiņa savus skolēnus sagatavo augstākā līmeņa centralizētajam eksāmenam un viņas skolēni var kandidēt uz labākajām augstskolām, toties kolēģite jautri rotājas ar jauniešiem, kas pēc skolas ies strādāt par zemākā posma menedžeriem. joprojām uzskatāt, ka Maijiņu vajag atlaist?
Ja mērķis ir samazināt skolotāju skaitu, tad konkrētais vidusskolu modelis to nodrošinās. Nebūs tik daudz "Maijiņu" vajadzīgs.
12 klases ir par daudz, pietiek jau ar 11 klasēm, jo tiešām sakot, es kā skolotājs redzu, ka maniem audzekņiem jau apnīka skola, viņi grib kaut ko jaunu, tāpēc,piemēram, tie jau strādā un pelna naudu,jo tas ir jau jauna pieredze!!!
Mums jau bija priekšmetu izvēle vidusskolā. Stundas salikt .......
Dublis divi. Izdomājām ļoti daudz vēstures stundu novembrī, izbrīna tik tas, ka kaimiņu skola domā tāpat...rezultāts=vēsturnieku pārslodze....bet decembrī nevienas vēstures, jo vajadzīgais stundu skaits jau bijis. Decembrī bez algas???????? 2030, kā Jūs to redzat?????
...un kā rēķinās skolotājiem slodzi????? Klasē 30, no tiem 6 grib padziļināti....un??????24 pie Anni;nas, 6 pie Maijiņas....kurai cik maksās.....Nu stundu sarakstu salikt vēl kaut kā....tās Maijiņass kraidīs ne pa 3, bet pa 5 skolām???????
Vai tad tagad kāds tur pie rokas un neļauj mācīties vairāk to, kas interesē (kuram gan no mums mācības tajā laikā interesēja..... gribētu redzēt šo unikumu). Tagad tiks smalki sapakots un pasniegts kā nez kāda iespēja.....
Es nesapratu jautājumu
Vairākās skolās jau tagad ir atšķirīgs stundu skaits klasēs un skolēns (kopā ar vecākiem) var izvēlēties padziļināti apgūt to ko piedāvā skola (atbilstoši materiālai bāzei un skolotāju kompetencei (spējām) Bet tas nenozīmēm, ka skolēns izvēlas to viņš uzskata par sev lietderīgāko - tad būs bijušā ministra Piebalga variants - piemēram, skolai nav laboratorija ķīmijai vai fizikai, nav atbilstošas sagatavotības skolotājs. Ko tad?
Tam jābūt daudz agrāk) no 4.klases taču ) Pati jau 5.
Bija tāda prakse. Izdomājiet kaut ko jaunu!
Kad sauks pie atbildības?
12 klasee ir par veelu. Tadai iespeejai jaabuut agraak.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.