Lietotājvārds
Parole
Skaidrojums 26.02.2019. 18:39:45
Likvidē gan Adamovu, gan Tiskādus, bet uz Tiskādu bāzes dibinās jaunu struktūrvienību, kas ietilps Rēzeknes novada attīstības centrā ar vadošo skolu Maltā. Zināšanai- no Rēzeknes līdz Tiskādiem ir 35 km. Cerams, ka atradīsies skolotāji un bērni, kuri dosies uz šo neizzināto lauku sādžu. Kaut gan, vai tas kādam interesē?
Kura ir tā skola ar 40 skolēniem,kura paliek neskarta?
Skolotāja gados 25.02.2019. 21:37:51
Arī lauku skolām jābūt. Ne visiem ir jāmācās konveijerī. Mazajās lauku skolās visi ir kā viena liela ģimene. Katram bērnam ir individuāla pieeja. Adamovas internātpamatskola ir viena no tām. Skumji, ka slēdz... Cienījamie, augstākstāvošie kungi un kundzes, lūdzu, beidzot apstājieties ar skolu slēgšanu... Sāciet domāt savādāk!
Jaunā mamma 25.02.2019. 14:05:36
Par jebkuru skolu, kad slēdz, ir skumīgi lasīt. Žēl, ka neviens neprotestē pret mazo skolu slēgšanu. Varbūt, ja visi vienotos, tad būtu rezultāts. Katra ciemā ir jauki, kas ir skola, kultūras nams un pagasta māja, jo tad jūti, ka ciems dzīvo. Jauniem vecākiem, tad būtu vēlme atgriezties. Un, ja vēl novada dome padomātu par jaunu māju celtniecību, kur jaunās ģimenes varētu izmitināties, tad būtu vispār jauki.
Tiskādu internātpamatskolu ar 50 bērniem slēgs, bet to skolu ar 40, par kuru raksta @@@ atstās??? Es pareizi sapratu??? Absurds!!!
Kāpēc tik ātri nozuda foto ar kariņkungu? Nepatika raksta komentāri?
No vienas nelielas Rēzeknes novada skolas vasarā aizgāja prom 10 bērni un 5 pedagogi. Bērnu projāmiešana uz citām skolām turpinās. Skolā pašlaik mācās ap 40 skolēnu. Droši vien novada IP neslēgs skolu, jo direktorei ir iespaidīgs radinieks. Baidās aiztikt s*d*...
Skumji...
Tak , kubiņ, bus redzams. Gan jau apsolīta kada siltāka vietiņa. Redzēsim. Gaidīsim turpinājumu.
Ja jau Monvīds visus novāc,tad ko viņam traucēja Feldmanis,pudeles brālis?
M-----s visus un visu novāc, kas traucē, Ja ne ar savām,tad citu rokām. Pats kristāltīrs.
Politiskäs prostitūtas! Īpaši Moncītis un Vilītis! A Guntariņš dzied pēc Vilīša dziesmiņas, tāds jau bija vajadzīgs pärvaldes vadītäjs.Slikta bija Žukovska, kura nekad šādi nerīkotos, nekad!
Monceiša komandas uzvaras gājiens turpinās!
iz Rēzeknes 22.02.2019. 14:23:26
Bet ko jūs gribat? Skolu ar 50 audzēkņiem? Kam vajag?
Vilim,Guntaram un Monvīdam 22.02.2019. 14:08:23
Rēzeknes novada vadība melo! Pedagogi ir izmisumā( tas vēl mīļi teikts) un uz nervu zālēm. Tur viņiem ģimenes un tajos džungļos citu darbu atrast nevar. Ja nu vienīgi linus audzēt!
Meli,vieni meli. Guntar, Viļi, Monvîd-dzīvē viss atgriezīsies gan jums, gan jūsu bērniem un ģimenes locekļiem! Melojiet tālāk! Jûsu ģimene!
Tas ir taisnīgums!!! 22.02.2019. 10:37:31
Toties Rēzeknes novadā ir izveidotas apvienības un iecelti apvienību vadītāji (ar pieklājīgām algām), tad visi pagasta pārvalžu vadītāji ir savās vietās un novada kuplā priekšniecība. Skaisti!! Tikai pārējiem darbiniekiem ir jāoptimizējas. No tā var secināt, ka pagastu apvienības izveidoja ar mērķi, lai varētu likvidēt daudzas darba vietas un atrunāties ar optimizāciju. Jo nav saprotama tā pagastu apvienības funkcija, ja pagastu pārvaldītāji pilda tās pašas funkcijas. Rēzeknes novadā ir izveidojusies trīsgalvainā shēma - pagastu pārvalžu vadītāji, tad pagastu apvienību vadītāji un novada vadība. Priekšnieks uz priekšnieka! Bet jūs mīļie cilvēki optimizējaties! Tas gan ir taisnīgi!
R-s novada vadība iegājusi azartā: visu apvieno, samazina, taupa. Malači! Tik viens jautājums- kad jūsu paśu paliks mazāk tajā mājā, aparātā? Kad jūs paši sāksiet taupīt, nevis plaukt un zelt, un spīdēt?
Interesantākais ir tas,ka visiem Tiskādu un Adamovas pedagogiem ir pateikts,ka atbrīvos no darba,bet nav pateikts-kad? Sapulcē nebija pedagogi informēti. Tas viss ir maldi. Pedagogi neprot sevi aizstāvēt.Kur ir arodbiedrība?
Rotaļas ar bērniem un cikvēkiem. Bet jūs paši laikam mūžīgi novadā. Nesatricināmi. Neaizskarami. Nu, nu...
Kā nav kauna! 22.02.2019. 09:32:54
Ka nav kauna paziņot, ka skolu kolektīvi izprot???!!!!! Ka jus paši novada " izprastu" ,ka pateiktu,ka jusu dienas skaitītas???
tikai statistika 21.02.2019. 15:42:50
Latvijā pērn iedzīvotāju skaits sarucis par 0,98%, tādējādi ierindojot pirmajā vietā pasaulē to valstu starpā, kas piedzīvojušas straujāko iedzīvotāju skaita zudumu, liecina starptautiskās datu bāzes "Worldometers" dati. Aprēķini veikti, norādot, ka Latvija 2018. gada laikā kļuvusi par 18,830 iedzīvotājiem mazskaitlīgāka. "Worldometers" ir pasaulē populāra statistikas datu bāze, kuru regulāri izmanto starptautiskās, kā arī Latvijas valsts institūcijas.
skolu kolektīvi izprot optimizācijas nepieciešamību un ir gatavi iesaistīties turpmākajā reorganizācijas procesā.======= Izprot, ka kļūs bezdarbnieki??? Skumji...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.