Lietotājvārds
Parole
Jautājumi ir un būs, atbildes nav un nebūs...
Kam ziņot, ja skolēns emocionāli aizskar skolotāju? Uz šo jautājumu neviens no bērnu tiesību organizācijas atbildēt nevar. Vai tiesības nav visiem?
mediķis ciniķim 25.02.2019. 12:33:18
Kāds te sakars ar maksu? Es strādāju valsts iestādē. Raksts ir par to, ka nevienu gadījumu, kad mums šķiet, ka mūs emocionāli aizskar, nedrīkst ignorēt. Nu, tātad - ja pacients ir piedzēries un sāk mani apvainot ar rupjiem vārdiem, kas man jādara? Kur jāziņo? Skaidrs, ka tādā emocionālās vardarbības situācijā es viņu nevaru vispār pieņemt, jo nevarēšu uzstādīt pareizu diagnozi.
Mediķi - kā Jūsu pacients, Jūs pazemo.., par maz samaksā..?
Pasakiet, kāda jēga ir no tiem saucamajiem tiesību sargiem. Un tad, ka ziņo viņiem bieži? Vai no tā skolās kas mainās? Jēga uzturēt iestādi, kas problēmu risināšanai nedara neko, tikai konstatē, saskaita, cik viņiem ziņojuši. Kāpēc nekur netiek publicēta statistika par to, cik skolām šī iestāde ir reāli palīdzējusi kaut ko atrisināt? Cik likumpārkāpēju ir sodīti? Cik konflikti atrisināti? Kas vispār notiek tajā iestādē?
Ko darīt, ja bērni kaujas, trako? Skolotājs fiziski aizskart viņus nevar, pacelt balsi nevar. 1. variants Lai turpina kauties, skolotājs neliekas ne zinis 2. variants zvans bāriņtiesai,bērnu tiesību inspekcijai, policijai, policija katru dienu pa trīs reizēm brauks uz skolu. Interesanti ir arī tas, ja bērni fiziski savainos viens otru, atkal skolotājs būs vainīgs. Skolotāju var emocionāli aizskart 10 reizes dienā, jo arī 12. klases skolēns ir bērns un viņam ir slikts garastāvoklis.
Nekāda vardarbība nav pieļaujama ne bērnu, ne pieaugušo vidū. Tātad - ja bērns vai pieaugušais atļaujas mani emocionāli aizskart, man ir jāziņo. Bet, kur ziņot, ja tas ir mans pacients? Kur jāziņo?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.