Lietotājvārds
Parole
Pensionāre 05.03.2019. 06:45:58
Kompetenču projekts Ir padarīt jaunatni- mūsu nākotni par pelēku, viduvēju tautas masu.
Skolotāja parastā 01.03.2019. 03:00:29
Esmu pret! Tikko pabeidzu labot ieskaišu darbus 4 klasēm un izveidoju jaunos ieskaites darbus. Rītā 8 stundas. Vai kāds apmaksās manu papildus darbu, kas nedēļā ir vismaz tikpat garš, kā darbs ar izglītojamajiem klasē?
FA# mažors 26.02.2019. 19:12:42
Strādājam gan mēs kā skudriņas, nevis kā maksā. Tas ir reāls fakts. Mūsdienu skolēnu lielākā daļa nevar vairs pavilkt šos standartus pilnā apmērā. Jātaisa drāma, lai sagatavotu dzīvei. Bēdīgi. Mērnieku laiku Oļiņiete ne tuvu nestāv klāt mūsdienu oļiņietei.
Modelis 21+9=30 apmaksātas stundas jeb viena skolotāja slodze ir visīstākais blefs, bet pieprasīs un mēs kā aitas darbosimies par baltu velti. Jau tagad daudzās skolās, īpaši pilotskolās taisa dažādus maiņu variantus skolotāju sadarbībai (biologi - matemātiķi, sākumskola - fizika, mūziķi- angļi, u,tt,). Vārdu sakot, vadības eksperimentē kā ar trusīšiem!Pamēģini pretoties! Bet, tie kolēģi, kas tiek pie vārda radio, TV - ir sajūsmā par šo visu murgaino procesu! Uz priekšu, kolēģi!
Cīņas biedri! Palīdzēsim Oliņas-Namsones sektai apgūt Eiropas naudu!
Arī es kā nākamā vidusskolēna vecāks vēlos pieeju tam!
Kă maksā, tā strādāsim, lai tā Oliņiete ar savu varzu pati ievieš visu, alga tak laba......
Skolotāji vergos 26.02.2019. 08:36:11
kā līdz šim kā eksperimentālas baltās peles, palīdzot apgūt Eiropas naudu....
Apspriedīsim pēc budžeta pieņemšanas.....
Tāpēc, lai pārāk daudz nesprēgātu! Tāpat nekādi ierosinājumi diži netiks ņemti vērā, jo "augšās" viss jau nolemts. "Apspriešana" ir ķeksīša pēc. Jau vienreiz to piedzīvojām, kad "aprobējām" dzm projektu, kurš nu jau laikam uzkāries - skolotāji varēja izteikt savas domas, vismaz novērst kļūdas materiālos, bet - vai kāds to ņēma vērā? Nerunājot par sīkumiem, bet pat par principiālām lietām - piemēram, pēc standarta 9. klasē ir jāmāca ģeometriskā progresija, pēc projekta programmas - nē. Uzdevu jautājumu koordinatoriem, bet atbildi nesaņēmu...
tikko beidzu labot pārbaudes darbus 26.02.2019. 01:38:27
Atslēgas vārds ir SKOLOTĀJU SADARBĪBA. Kamēr maksās tikai par kontakta stundām klasē, visi modeļi būs tikai uz papīra! Dīvaini, ka ierēdņi, kas 2x gadā paraksta skolu tarifikāciju, "nepamana", ka piedāvātais modelis 21+9=30 apmaksātas stundas jeb viena skolotāja slodze ir visīstākais blefs
Hmmm. Kas tur tik slepens, kā pieejams tikai rajonu un pilsētu koordinatoriem, bet, lai skolotājs " vulgaris" tiktu klāt, jāsazinās ar koordinatoru? Kāpēc nav atklāti, lai visi bez izņēmuma varētu tikt klāt saturam?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.