Lietotājvārds
Parole
Vai nav jauki. Mūsu caurbirušie politiķi saņem kompensācijas( par ko gan? viņi nav no darba atlaisti, bet gan SAKARĀ AR TERMIŅA BEIGŠANOS NAV IEVĒLĒTI!!!) Manīgākie tiek uz Briseli, saņem milzu algas neatkarīgi no padarītā un vēl atļaujās kritizēt... esam tik feina valsts, nu tāds prieks... sasitīsim plaukstiņas un diesim polkas solītī...kas mazajam cilvēkam atliek...
Šadurskim, ja būtu goda vīrs, jāpaskaidro, kur palikusi skolotāju nauda, nevis jākritizē jaunā ministre, kura tikko uzsākusi darbu. Viņa vismaz cenšas izprast skolu darbību, jautājums kā viņai to atļaus risināt Kariņš. Viņam jau Latvijas skolas neinteresē, par to liecina viņa izteikumi. Ja, kas liekas aizdomīgs skolotāja darbā, lai atnāk novada 5-6-7 mācību stundas, savada visu e-klasē par 28-30 skpolēniem un vēl vakarā palabo mājas darbus par santīmiem.....
pensionārei 28.02.2019. 12:08:47
Klusē, jo ir iespiesti stūrī - darbu vajag! Kurš ņems nogurušu, emocionāli izpumpētu darbinieku? Par skolotājiem būtu arī jārūpējas vadībai, pašavaldībām, bet, diemžēl - arī skolas lielais gals skolotājus presē. Otrs- kādi vecāki aizstāvēs, ja vecāku acīs skolotājs ir uztaisīts ka ir NEKAS.
Lai apklust MELIS!!! Lai vācas uz Briseli un nebojā Latvijas gaisu!!!
Šadurskis varētu beidzot saprast, ka viņa laiks Latvijas izglītības sistēmas graušanā beidzies un nejaukties valsts iekšējās lietās. Vai nepietiek ar ienesīgo vietiņu Briselē? Patiesībā par saviem viltīgajiem gājieniem attiecībā pret pedagogiem viņš būtu pelnījis to pašu, ko bijušais Lietuvas izglītības ministrs
FA# mažors 26.02.2019. 18:54:59
Ministru "labie darbi" paliek nesodīti. Vēl vairāk - tiek atalgoti, paaugstinot amatos uz Briseli. Toties mums, aitām viņu - vilku bara izpratnē un attieksmē (kā redzams, arī pašu aitu bezjēdzīgajā blēšanā un tikai), tiks pēc pilnas kompetenču programmas - pēc visiem 9 GAGNE ar atgriezenisko saiti.Kas par vārdiem! Varētu pretendēt uz titulu jaunvārdiem utml.
FA# mažors 26.02.2019. 18:44:13
Nav īsti skaidrs, ko te vēl dara Ša durs kis! Laikam jau velns nav pabeidzis savu melno darbu izglītības likvidēšanā Latvijā. Niez ragi un nav, kas pakasa!
Kā Melnais Kārlis nesaprot, ka viņa laiks beidzies! Un kāpēc runā par tagadni, ne par to, ka naudu algām neieplānoja...
Diez kādēļ Šadurskis vārdu "sakārtot" lieto vārda "likvidēt" vietā?
Skolu tīkls nav sakārtots Latvijā, bet šī jau nebūs tā īstā sakārtotāja.Žēl.
Šadurski, nemuldi par lietām, ko pats nejēdz...
Pensionāre 26.02.2019. 14:49:20
Kāpēc ministru "labie darbi" paliek nesodīti? Ir tādi jēdzieni, kā- materiālie, morālie kaitējumi. Kāpēc vecāki, skolotāji par visu klusē?
Šadurskis pat pa gabalu vēl cenšas pabeigt iesākto skolu iznīcināšanas darbiņu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.