Lietotājvārds
Parole
Trīne>>nekā personīga 28.02.2019. 17:33:09
Tiešām domājat, ka ministre katram rakstam un komentāram tiek bildēta par jaunu? Pārmetumus tam, kurš katru reizi izvēlas to pašu dežūrbildi!!!
Pasniedzējs 28.02.2019. 17:27:02
Ja es aiziešu strādāt uz skolu, tad es savām klasēm priekšmetu nosaukumus "matemātika" samainīšu uz "algebra" un "ģeometrija" un mācīšu abas paralēli - visu pati pēc sava plāna un saviem mācību materiāliem. Ja mani par to atlaidīs no skolas, sūdzēšu tiesā par to, ka neļauj radoši strādāt.
Piemērs111 28.02.2019. 08:55:01
Ok lai iet
Piekrītu, piemēram, matemātikas mācīšanas metodikā. Desmitiem gadu ilgi matemātiku mācīja pēc (patīk mums vai nē!) Krievijā izstrādātās metodikas, skolēnu zināšanas bija labas. Es runāju par tēmu secību, bet piekrītu par pašu mācīšanas pieeju, kas loģiski mainās. Tad nāca pirmais Lielvārda izstrādātais komplekts, kurā jau dažas tēmas bija apmainītas vietām (Kāpēc?). Pēc tam DZM projekts, kur jau viss juku jukām (Kāpēc?). Tagad atkal jauna secība būs kompetenču projektā. Kur ir pētījumi par pedagoģisko efektivitāti? Es saredzu tikai vienu mērauklu - uzdevumus, skaistus un interesantus, kuri pirms gadiem 15 tika iekļauti pārbaudes darbos un kurus tajā laikā varēja izrēķināt ap 80 % skolēnu, tagad neatrisina pat olimpiāžu dalībnieki, jo matemātiskās kultūras līmenis ir krities. Kļūda bija arī apvienot algebru ar ģeometriju, jo - kad ģeometrija bija 2 stundas nedēļā un Pitagora teorēma bija plānota 8 stundas, tad šo tēmu mācīja mēnesi, un tā "nosēdās", tagad 8 stundas ir pusotra nedēļa, un "nenosēžas". Un, ja vēl skolēnam gadās apslimt, tad to neapgūst vispār. QUO VADIS?
Nekā personīga 28.02.2019. 03:20:19
Bet...tiešām...stilists jāapmeklē. Viennozīmīgi. Un tā mūžīgā kaklarota...mja... Ja tas ir talismans, tad to vareetu kaut kur dziļi kabatā vai somiņā ielikt. Ta vienmēr un visur tā kā padaudz . Piedodiet,natvainojiet, protams.
par to Bulgāriju 27.02.2019. 16:29:15
Cik mums arī jau tādu grafiku ir bijis? Kad vienojās ik gadu par ....% palielināt algas skolotājiem? Vismaz trīs, ja nealojos. Vienu nupat pirms pāris nedēļām atkal miskastē izmeta.
žēl, ka nedzīvojam Bulgārijā 27.02.2019. 14:42:08
Politiķiem jāaizbrauc uz Bulgāriju pieredzes apmaiņā! Aicinu nepārbaudīt Latvijas pedagogu pacietību! Bulgārijas arodbiedrība panākusi pedagogu darba samaksas grafiku līdz 2022.gadam! Katru gadu pedagogiem +20%, tehniskajiem darbiniekiem +10% algas pieaugums. Problēmas viņiem tādas pašas kā mums un vēl citas. Ja pedagogs nostrādā 10 gadu un vairāk,tad viņam,aizejot no darba, izmaksā 10 algu apmērā pabalstu no valsts budžeta.
Cik jauki parādās mūsu domāšana un attieksme! Svarīga "forma", nevis saturs. Paldies ministrei par sakarīgiem un reāliem spriedumiem!
Va kāds varētu šai kundzei dot padomu tērpa izvēlē?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.