Lietotājvārds
Parole
reorganizēsim Priekuļu tehnikumu 28.02.2019. 10:01:23
Apvienošana, lai uzlabotu situāciju? Klaji "norakt"vienu no vērtīgākajām un senākajām un līdz šim haosam arī pamatīgāk strādājošajām skolām, kur var mācīties amatu- Priekuļu tehnikumu? Paldies, ierēdņi! Mūsu senči, kas dega par ideju, ziedoja naudu un uzcēla skolu un ne tik seni skolotāji, kas dzīvoja šai skolai ,raudās no mākoņa maliņas. Var jau būt, ka uz negatīvas enerģijas būvētas "skaisti"nosauktas skolas būs labākas, bet es prognozēju ātru nogrimšanu, kas droši vien ir šo procesu mērķis.
Vai tikai man šķiet dīvaini? 28.02.2019. 09:03:56
"Skolu tīkla sakārtošana", "skolu optimizācija", "reorganizācija" - visi šie bieži lietotie vārdi mūsdienās ir ar vienādu nozīmi, proti, skolu likvidēšana un to skaita samazināšana. Loģiski liekas, ka attiecīgi vajadzētu samazināties arī ar izglītību saistīto ierēdņu, ministrijas un departamentu darbinieku skaitam. Bet nē! Visādi kontrolētāji, darba grupu veidotāji un projektu kūrētāji aug kā sēnes pēc lietus. Varbūt tieši te "aug kājas" problēmām ar skolotāju algu atgriešanu pirmskrīzes līmenī (par paaugstināšanu runāsim pēc tam) ?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.