Lietotājvārds
Parole
juhūū vai otrādi 02.03.2019. 15:19:27
Kur tad palika raksts par Rēzeknes skolu likvidāciju? Padaudz kritizēja novada vadību ar pilniem ierēdņu kabinetiem? Skaidrs. Kā vienmēr! Tad jānoņem! Ko aizstāv e klase?!!!
Paraugs kā meistarīgi tikt vaļā no bilingvālās izglītības ( tautā sauktajām krievu skolām)? Vajadzēja kārtīgāk par Saskaņu balsot - nekas tāds nenotiktu. Šie jau to vien prot aiztaisīt, nolikvidēt u.tml. neko jaunu nav radījuši. Grāvēji un postītāji.
Ravins izdomaa likvidet labu skolu. Ministre staada prieksaa kaa piemeeru. Arkartiiga attiistiiba Jelgavaa.
Pareizi! Un "Rīgas satiksmei" 130 miljonus! Iedomājieties - 130 miljonus nodokļu maksātāju naudas!
В прошлом году в Латвии закрыли и реорганизовали 64 школы - сэкономили целых 1,4 миллиона евро. На повышение зарплат учителям надо 27 миллионов. Сколько еще школ закроем ? Или купим целых 2 американских вертолета (Black) за 200 миллионов и победим ими наконец Россию ? Латвия - страна дураков, потому что умный человек за таких депутатов и министров голосовать никогда не будет.
Labdien, cienījamie komentētāji, vēlējos Jums norādīt, ka jūsu komentāri par laukiem un lauku skolām, neatbilst raksta tēmai. Raksts ir par Jelgavas pilsētas skolu reorganizāciju; PILSĒTAS (Latvijas 4. lielākās pilsētas) skolām! Lūdzu, lasīsim rakstus cītīgāk. Izteiksim savu viedokli atbilstoši tēmai.
Cinisms, kas valda valsts pārvaldē. Visas skolas, kur nav 4 paralēlkases ar 30 bērniem katrā tiek likvidētas. Bet lielajās skolās no neērtiem bērniem ātri atkratās - pieprasa med.komisijas visādas un prom uz speciālo iestādi, lai labāki reitingi. 12.klases audzēkņus, kam grūtākas galvas, lidina ārā no ģimnāzijām, lai nebojā reitingu mēģinot likt eksāmenus - kur vēl lielāka vienaldzība pret cilvēku likteņiem.
Tik tiešām žēl,ka Latvijā nav vajadzīgs izglītots cilvēks,viss labais tiek noārdīts un sagrauts.
Izlasiet par ministri žurnālā Ieva
Likvidēsim laukus, likvidēsim lauku skolas, sadzīsim visus bezizmēra pilsētās, tā, lai klasēs būtu 35-40 bērni, tās jau bezizmēra klases, būs kā brētliņas bundžās, jo mīts par to , ka laukos ir nu megazems izglītojamo līmenis, nekādu sasniegumu lauku bērniem... nez kur tas grābts...neviens neapstrīd to, ka skolas ar 30 bērniem nevar pastāvēt, bet nu jau ķersies klāt tām, kurās 300-500 bērnu. Cilvēki aizbrauc un brauks prom. Tāda valsts politika. Viss gandrīz nolikvidēts, vēl atlikuši lauki.
Tikai nevajag plēsties savā starpā! Lauki ir cietuši un cietīs vēl, kamēr vien pastāvēs, jo valdībai laukus nevajag.Latviskums dzimst laukos, tātad arī tam jāiznīkst!
Nekā iepriecinoša, skolēniem jābrauc.........
Vai tad valdība kādreiz uzklausīja tautu? (skolēnus, skolotājus, vecākus) Nekad! Savā starpā saplānoja un nolēma. Viedoklis? Viedokļi mūsu valstī var būt tikai valdībai. Skumji un pretīgi. Tagad uzmanība novērsta no lauku skolām, kur tik tiešām ir mazs skolēnu skaits, un reorganizē lielas skolas. No kāda taču jāatņem lai sadalītu. (

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.