Lietotājvārds
Parole
Varbūt jāmaina MK prasības? Vai Ministru Kabinetam pret sevi pašu arī ir tik stingras prasības (skaita ziņā, noteikumu izpildes ziņā), zinot, ka iedzīvotāju skaits uz pusi sarucis? Nu nevar būt vienādas prasības pie 2,5 milj. iedzīvotāju un tādas pašas, ja palikuši 2reiz mazāk iedzīvotāju!
Mammai no kādas skolotājas 04.03.2019. 15:26:21
Tauta brauc prom - no nabadzības, laimi meklējot... Un citur noteikti skolas atvērs, bet ne šeit... P.S. Mana vidusskola no 2020. m.g. būs pamatskola. Nekur plaši par to nebija runāts, rakstīts... Tā, pa kluso mēs arī izzudīsim, kopā ar mūsu skolām.
Tas, ka neatbilst MK prasībām jau bija zināms vairākus gadus. Tikai "пьянному ёжу" tas nebija skaidrs. Jautājums ir, kāpēc 1 nedeļas laikā jāveic visa šī likvidācija?! Un acīmredzot tai sekos arī citu skolu "fiksā reorganizācija". Jāpiebilst, ka tas jau nenotiks tikai šajā pilsētā vien. Visbeidzot jautājums - kam ir izdevīgi kladzināt par "milzīgo skolotāju trūkumu un nespēju piesaistīt jaunus kadrus" - tagad jums būs iespēja novērot skolotāju savstarpējo "rīkļu raušanu" un bezdarbu! Верном путом идёте товарищи!
Kad Liepājas mērs sāks domāt un rīkoties, lai pilsētā strauji nesamazinātos iedzīvotāju skaits? Varbūt derētu aizbraukt uz Baltkrieviju pie Lukašenko pieredzes apmaiņas nolūkos, nevis par lielo algu nemitīgi noņemties ar likvidēšanu, slēgšanu, apvienošanu...?
Tauta izmirst! Atverot zińu lapu, raksti gandrīz vai tikai par skolu apvienošanu, slēgšanu.
noteikti 2 vidusskolas jāver ciet atstājot pamatskolas

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.