Lietotājvārds
Parole
Kas Jums skauž?!Ņemiet Jūs arī brīvdienas un brauciet darba vizītēs uz dzimto novadu!Rēzeknē situācija labāka, kā daudz kur Latvijā citviet! Piem.,Jelgavā vietējie iedzīvotāji neviens b/m nebrauc sab.transportā.Tikai tukšu autobusu šoferi vizinās kā ar b/m "taksi" !Ja kāds pukst,ka neloģiski pilsētas autobusu maršruti/agresīvi pašvaldības iestāžu darbinieki/neprofesionāla policija un daudz "savvaļas" bērnu-huligānu,tad ātri tiek nogādāts 4.autobusa maršruta galapunktā(Nu ne jau tajā,kur JAP!).Visu šo ziemu nekur pilsētā netika tīrīta sniegs.Pilsēta tumša pat centrā.Trūkst soliņu veciem un slimiem,bērnu laukumi maz un nabadzīgi-tikai 1-5 gadu veciem sīkuļiem.Visatļautība sabiedrībā.Neviesmīlība attieksmē.Naidīgums un huligānisms.Uz Rīgu agrāk par 6.00 nevar nokļūt!Ja ekskursija sākas 5.45-nekādi netiec!Un tāpēc katru gadu aizbrauc 4-5 tūkstoši vietējo prom uz citurieni! Rēzeknē,ko agrāk sauca par Rižicu(kur dzīvojusi Ždanokas vecmāmiņa), ir gaišas,tīras ielas, visu vecumu pilsētniekiem b/m sab.transports,katrā pagalmā bērnu laukums un vēl daudzas citas iespējas. Kā jau Latgales galvaspulsētā. Vietējiem ērta satiksme ar Rīgu,D-pili, Alūksni,Cēsīm utt..Kas vainas?Dzīvo tik nost! Cēsis vispār ir 2018.gadā bijusi vislojālākā pilsēta tās iedzīvotājiem.Paldues Cēsu mēram-Vidzemes augstskolas pasniedzējam!Pats ir inteliģents un citiem ļauj uzlabot dzīvi!
Ai, cik aizkustinošs pētījums. Un cik tad reizes iepriekšējie IZM ministri brauca uz Latgali darba vizītēs?
FA mažors no Latgales 05.03.2019. 18:19:33
Būs ko ministrei atskaitīties par nobrauktajiem km. Sak, strādājam vaiga sviedros! Varēs arī latgaliski parunāt, pārbaudīt Latgales skolēnu zināšanas dzimtajā izloksnē (ja kāds laidīs bērnus klāt). Skolu vadības, arī kolēģi no sirds izstāstīs, cik jauki veicas ar komfetentēm.
Atbilde mammai 05.03.2019. 18:15:09
Kas jautās vecākiem? Kā jutīsies bērni? Tas nevienu mūsu valstī neinteresē, izņemot pašus vecākus, bērnus un protams, skolotājus.
Mums kā vecākiem neviens nav pajautājis kā būs ja slēgs kārtējo reiz skolas.Kā jutīsies bērni tas nevienam neintresē. Intrese ir tikai ministriem reformām bezjēdzīgām.Pirmajā vietā būtu jābūt vecāku un bērnu intreses un vajadzības nevis reformas.Vispār uz ko mēs ejam ja visu reformē vai Latvijas pēc pāris gadiem vispār nebūs?
no turienes līdz Turienei apmēram kā no Rīgas līdz Ventspilij ))) tik ceļi biki sliktāki
Vai tad viņa nenāk no turienes? Ai, paņems brīvdienu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.