Lietotājvārds
Parole
Joprojām uzskatu, ka sākumskolas bērnam labāk ir mācīties klasēs ar mazāku bērnu skaitu. Skolotāja var pienākt paskaidrot, palīdzēt nevis aizelsusies skrien pa klasi ,lai katram bērnam veltītu kaut brīdi uzmanības. Skolotāja un bērni ir pārguruši un dusmīgi no trokšņa lielajās klasēs.
>> w >>Sākumskola 13.03.2019. 13:47:43
Sākumsskolas radās tajā brīdī (vēsturiski ), kad valsts definēja ģimnāzijas status: 7.-12.kl. Valsts izveidoja "siles".... Man nekas pret sākumskolām - liela skola ar daudz paralēlklasēm- kur tur sile? Tagad process iet pretējā virzienā- glābj ģimnāzijas >> atceļ 7-12kl...….
Anitai un līdzīgajiem 13.03.2019. 09:27:25
Ak, paldies, ka "pamācījāt" mani muļķi ( es jau uzreiz augstskolā iestājos! Hahaaa).Nez, kā mēs (tie, kas mācījās normālās skolās, t.i., no 1.-12.kl.) izdzīvojām, palikām dzīvi un ar veselību (gan fizisko un īpaši garīgo)arī viss, joprojām, kārtībā!
Citēju -"Bērns, kurš atnācis no bērnudārza, nav pieradis pie vides, kur visu dienu rosās onkuļi un tantes(vidusskolnieki), viņam šajā pārejas periodā ir nepieciešama mierīgāka vide, lai nebūtu lieku stresu!!!" Un kur tos "salātiņus" liksiet pēc 6.kl.? Uz Rīgas lielajiem konveijeriem? Pievienošana jau nenozīmē telpu apvienošana.
Kāpēc Anita domā, ka mazie skolēni būs iejaukti starp vidusskolēniem? Sākumskolai ir savas telpas, uz kurām vidusskolēni pat nedomā pretendēt. Kāpēc ir jāizdomā kaut kādas muļķības? Ja neesat informēta, tad vismaz paklusējiet.
W acīmredzot uzreiz pēc bērnudārza iestājās 5.klasē. Lai W zinātu-zināšanas, kuras tiek iegūtas sākumskolā, ir pamats visai skolēna izglītībai!!! Bērns, kurš atnācis no bērnudārza, nav pieradis pie vides, kur visu dienu rosās onkuļi un tantes(vidusskolnieki), viņam šajā pārejas periodā ir nepieciešama mierīgāka vide, lai nebūtu lieku stresu!!!
Kas ir "sākumskola"?! Absolūti neloģisks veidojums, kas nepieciešams tikai .............., kas barojas no siles!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.