Lietotājvārds
Parole
@Kas notiek? 19.03.2019. 11:38:02
Kāds sakars ir Catlaka kungam ar to, ka kāda negodīga skolotāja nepilda savus pienākumus. Pati esmu angļu valodas skolotāja, un man tiešām ir kauns par tādām kolēģēm.
Jauniešiem atbildot jātiek galā ar stresu. Jāreaģē zibenīgi, lai varētu likt savas runāšanas prasmes lietā. Reizēm viņi ir ļoti apmulsuši... Tie, kas tēmas zināja iepriekš, varēja noskaņoties psiholoģiski, sagatavoties, un, protams, bija izdevīgā situācijā attiecībā pret pārējiem. Bija nozīme, bija... Esmu skolotāja, bet nesaprotu kolēģus, kuri šādi ir rīkojušies. Tā ir SEVIS PAZEMINĀŠANA, pat ja par to neviens neuzzinātu...... :( Profesijas morāle samīdīta kājām.
Labi ka skolēni necieta.
Kā nesaprot!? 15.03.2019. 20:56:56
Valstij vajadzēja atrast kādu citu problēmu, lai novērstu pedagogu uzmanību no algu paaugstināšanas jautājuma.
Kas notiek? 14.03.2019. 18:59:23
Atvainojiet, bet ja Caltaka kungam liekas, ka šis ir normāli, tad varbūt viņam vajadzētu pārdomāt vai viņš atrodas īstajā amatā. Varbūt laiks atkāpties, ja netiek galā ar saviem amata pienākumiem un nevar parūpēties par to, lai visiem būtu vienādas iespējas kārtojot CE? Mēs esam ES, bet sajūta tāda, kā dzīvotu nezinu kur. Citās ES valstīs, kas šāds nešķistu normāli...
Manuprāt, vajadzētu atjaunot universitāšu iestājeksāmenus.
Tie , kuriem bija jāgaida kāda stunda līdz runāšanai visai labi varēja monologam un intervijai sagatavoties. Temati noplūda no vairākām skolām ne tikai no vienas un ne tikai 13.martā , noplūde bija jau 12.martā. Varbūt VISC vajadzētu pārliecināties arī par savu darbinieku nevainību šajā lietā... Nav godīgi, ka vieni skolēni nevarēja redzēt tematus, bet citi redzēja jau stundu pirms runāšanas un mierīgi sagatavojās...
Ja mutvārdu daļu liek 20 skolēni, bet ir tikai 6 biļetes, tad pēdējie jau visas tēmas un jautājumus uzzina no klasesbiedriem un ir labi sagatavojušies, jo vienas un tās pašas biļetes ir 3x liktas apritē, un tas nav godīgi atttiecībā pret tiem, kas bijuši pirmie.
Gaidu matemātikas eksāmena publicēšanu dienu iepriekš, nu izrēķinās- nu un .....tāpat neatcerēsies....būsim vienādi pret visiem priekšmetiem.....slēpt taču nav NOZĪMES...
> @Nepiekrītu 14.03.2019. 12:57:34 14.03.2019. 14:10:10
Tad publicējam visiem nedēļu vai mēnesi iepriekš!
@Nepiekrītu 14.03.2019. 12:57:34
Nepiekrītu. Tiem, kas runā pēdējie, visas tēmas tāpat jau sen ir zināmas no klasesbiedriem, kas runāja agrāk, arī ja nenotiek nekādas noplūdes. Tam tiešām nav nekādas nozīmes, ja tēmas uzzina ~30 min pirms eksāmena, tas pat ir godīgāk pret tiem, kas pirmie iet iekšā.
Kāda reakcija būtu, ja tāda situācija rastos valsts valodas eksāmenā mazākumtautību skolā?
Teātris! Teātris! Teātris! Varbūt tiešām labāk beigsim tēlot, bet reāli mācīsim un mācīsimies. Par mīļajiem bērniņiem noteikumos viss ir atrunāts, bet darba vadītājs pusi dienas var iztikt bez ēšanas un čurāšanas. Pusstundu garajā starpbrīdī normāli ir iespējams izdarīt to, kas rakstīts noteikumos, bet fiziskās labsajūtas noturēšanai... Turklāt skolotāju vidējais vecums liecina arī par to, ka viņu fiziskās spējas var nebūt tās ilgnoturīgākās. Ja nu eksāmena daļas vidū kļūst slikti skolotājam, pēc kādas instrukcijas rīkoties šādā situācijā?
kā tad nav praktiskas nozīmes? Vispār kā skolotājs var būt tik stulbs????? nu tad par savu stulbumu lai arī samaksā,..... rakstīts, ka naktī skolotāju esot aizturējusi policija (kā tādu slepkavu).
Ja nav nozīmes, kad atver, tad publicējiet gadu iepriekš, lai visi zina. Nav godīgi, ka daži informēti, bet citi nē. Skolotājai (am), kas nopludināja, pienākas sods.
Nepiekrītu... 14.03.2019. 11:29:40
Runāšanas daļa nenorit tikai stundu. Tie, kas runā pēdējie, uz savu kārtu gaida diezgan ilgi, un tas ir pietiekams laiks, lai iemācītos, piemēram, runāt monologu par to tēmu, par kuru tomēr neprot izteikties. Monologs, kā zinām, nav saruna. Manuprāt, "praktiskas nozīmes nebija" var teikt tiem, kas nezina, kā notiek eksāmena mutvārdu daļa.
Nu tad visi vērsim vaļā agrāk! Jo nav taču praktiskas nozīmes! Vienkārši tāpat! Intervētājam vairāk laika APJAUST :)
Cerēsim,ka Jebkurā gadįjumā uzzināsim " varoņu" vārdus un skolu!!! Vai ne?
Paga,paga!!L 14.03.2019. 11:03:01
Paga, paga! Kaa ta nav praktiskas nozīmes, kāda mārrutka pēc tad tie visi MK noteikumi un visi citi noraadiijumi par eksāmenu norisi, sagatavošanas darbiem, saņemšanu, uzglabāšanu????? Ja jau jaaspeelee teātris, tad jaaspeelee!!! Ne. Pa labi, ne pa kreisi???? Nozīmes, redz, nebij! Kaa tad!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.