Lietotājvārds
Parole
12. kl. audz. var būt arī angļu valodas skolotājs
Kā var būt audzinātāja, ja klases audzinātājam(pat ja viņš ir priekšm. skolotājs) darba saturs nav pieejams pēc instrukcijas?
Esot bijusi izlaiduma klases audzinātāja - tā negodīgā skolotāja, kas nopludināja
Tā ir uzmanības novirzīšana no daudz lielākām problēmām izglītības sistēmā. Tik tiešām absurds: cilvēks, kas ir atbildīgs par visas izglītības sistēmas sabojāšanu iekārtojies siltā un labi apmaksātā vietā Briselē, bet pret ierindas skolotāju maznozīmīga pārkāpuma dēļ uzsākta kriminālvajāšana!!
Kādēļ pie mums viss ir tā aizplīvuroti? Nosauciet skolotājas vārdu un uzvārdu, nosauciet skolu, kurā tas notika. Citādi tāda migla vien ir!
Par ko te cepiens? Apzagās - lai atbild. Un viss. Labi, ka noķēra tik ātri. Kā ķers pārējos, kuri ar šo nav nekādā sakarā - par to citreiz un citā vietnē.
Tas tak notiek regulāri, tikai lielākā daļa neuznāk gaismā, jo neviens neieliek internetā.
Kerija Gudrītim 17.03.2019. 20:42:18
Nevis "Jādomā par to cik "gudras" skolotājas tiek pieņemtas darbā skolās", bet gan - jāpriecājas, ja vispār kāds atnāk strādāt. To arī ņem. Var te skaisti presē stāstīt, ka skolotāju pietiek un pāri paliek, bet realitāte ir krietni cita.
Patrāpījās gadījums ar ko tautai aizsegt acis, jo 130 miljoni un Rīgas Satiksme jau nav tik nozīmīga lieta kā šī! Tauta tagad vazās pa sociālajiem tīkliem skolotāju, skolas, bet īstie "valsts nopludinātāji" atkal paliks neskarti, aizlaidīsim vēl Ušakovu uz Eiropu un lieta darīta!
Jādomā par to cik "gudras" skolotājas tiek pieņemtas darbā skolās, kādas ir viņu attiecības ar skolēniem, ja šādi vēlas palīdzēt, riskējot ar to, ka skolēni būtu spiesti pārlikt eksāmenu. 12. gadus mācoties, skolēni mierīgi varēja nokārtot runāšanas daļu eksāmenā.
...kādas biļetes? mūsu jaunatne jau gadus 22 nemaz nezina, kas ir biļetes... Sen noiets etaps.
6 biļetes dienā 40 skolēniem!!! Sestais zin visas biļetes! Noslēpums?
Kas tur ko pludināt?Ja ir tāds skolēns,kas neko nezin,tad arī viņam tas neko nepalīdzēs.
>Anniņa 15.03.2019. 19:38:47 16.03.2019. 11:22:26
Jebkurš skolēns... Jo - tie, kas kaut ko zina un prot, būs škrobīgi, ka blakus Jānītis vai Ilzīte atbildēs labāk, tikai tādēļ, ka zinās iepriekš, bet patiesībā neko nezina, bet tas, kurš zina vissliktāk, iespējams, jau sen ar skolotāju sakašķējies un dusmīgs, un paziņoja, lai skolotājai ieriebtu. Tāpēc ar bērniem un jauniešiem, vislabākais komunicēšanas veids ir GODĪGUMS!
Pagaidām vēl skolotāja ... 15.03.2019. 20:34:15
"Valsts policija (VP) aizdomās par angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas “nopludināšanu” aizvadītajā naktī aizturējusi ..." Vai tiešām NAKTĪ RĀVA SKOLOTĀJU no mājas ārā? Vai nu ar samērīgumu vai izteiksmes formām šeit kaut kas nav kārtībā!
to - Paga pag. Tieši tā - novērotājs tāpēc ir novērotājs, ka seko līdzi, cik godīga ir informācijas apmaiņa, tāpēc vienlīdz vainīgs notikušajā. Direktors atbild par datiem tikai direktora kabinetā. Tālāk par tiem nes atbildību eksāmena vadītājs un novērotājs. Es pat teiktu, ka novērotājs ir kā policists, kurš pieskata eks.vadītāju, ka tik kaut kas nenotiek....
Un kurš bija tas labais gariņš, kas skolotājas nofotografēto(iekšējai lietošanai, tā sakot, savējiem) palaida tautās? Nepārprotiet, skolotāja IR izdarījusi dienesta pārkāpumu un viņai jāsaņem sods, bet nu mūsdienu jaunatne arī neko pie sevis paturēt nespēj!
Vienu skolotāju noķēra. A cik vēl skolās notiek tas pats??
Kristīne slimo no vismaz no 19. jūn.????
Kristīni zilberti nosauca vārdā. Kāpēc par šo klusē? Viņai nav vārda un uzvārda? Nav skolas?
iespējams, ka tā skolotāja bija no kādas ģimnāz vai "prestižas" skolas
Kā skolas darbiniekam un tiesnesei var būt TIIIIK ilga darba nespēja????? :O
vienkārši skolotāja 15.03.2019. 15:00:40
Skolotājai par vienu foto, kas eksāmenā palīdzēt varēja minimāli, draud cietumsods, bet Šadurskis un Co, kas salaida grīstē pedagogu algu sistēmu, mierīgi sēž Eiropā....... Nekādā gadījumā neattaisnoju skolotāju, vienkārši tādi ir sodi mūsu valstī par sliktu darbu - mazajam nelietim cietums, lielajam - silta vietiņa ar vidējas skolas kopējo mēnešalgu....
A kur tad tajā brīdī bija iestādes vadītājs un novērotājs, kad skolotāja FOTOGRAFĒJA??? Gribat teikt,ka neredzēja vai izlikās neredzam???
Labs jautājums. Tā kā nevis skolotāju, bet direktori un novērotāju vajadzēja aresēt, tie vismaz kādu papīru parakstījuši
Vai tad arestētā skolotāja bija parakstījusi kādu papīru, ka viņa šo informāciju nevienam neizpaudīs?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.