Lietotājvārds
Parole
Jūs nesaprotat!Valsts jau ir muļķu un slaistu nozagta! Tikuši pie "siles" viņi par valsts nākotni nedomā!
Nesmejaties par senu cilvēku!Viņam jumts aizbraucis, bet pārējais uz vietas palicis. Taisnība,ka no VISC un IKVD maz jēgas!Tukai finansiāls un birokrātu slogs valstij.
Pasniedzējs 18.03.2019. 23:24:56
The Latvian teachers' salaries are the lowest among the member states of the Organization for Economic Cooperation and Development (OECD) but about 20% higher compared to similarly educated workers, according to the latest international report "Education at a Glance 2017: OECD Indicators", informs LETA.
Pasniedzējs 18.03.2019. 23:12:46
Ierosinu, lai Dr.paed. vadošā pētniece Dace Namsone novada eksperimentu savas doktorantes doktora darbam par tēmu "600 eiro lielas mēnešalgas Vācijas skolotājiem ietekme uz Vācijas skolotāju motivāciju strādāt un uz Vācijas izglītības līmeni 2 gadu griezumā". Vācijas valdība būs laimīga, ka viņu budžets tiks ietaupīts un šī pētījuma vārdā viņi varēs saviem skolotājiem apmēram 10 reizes samazināt algu. Un Vācijā ir daudzi skolotāji, kas dzimuši sociālismā un daudz tur visādu čekistu un komunistu - tā, ka pētījums tur noteikti sanāks izcils. Laikam vajadzēs man Vācijas kanclerei tūlīt aizrakstīt, ka mēs ierosinām uzlabot viņu valsts budžetu ar ģeniālu ierosinājumu.
es seit vinkarsi atstasu komentariu
Praktiski visi politiķi ir lieli aktieri un viltnieki. Ja jau čekas aģents Ivars Godmanis spēja kļūt par vairākkārtēju Latvijas premjeru, kāpēc Māris Kučinskis to nevarētu?
Pasniedzējs 18.03.2019. 19:38:16
Ja jau visa nauda aiziet birokrātijai priekš IZM, VISC un tamlīdzīgām iestādēm, turklāt šī birokrātija skolotāju un skolēnu tikai papildus noslogo, tad šo birokrātiju vajag likvidēt. Vajag likvidēt izglītības un zinātnes ministriju kā tādu - nauda ietaupīsies. Skolas, ja kādam tās jākontrolē, var atdot kontrolēt aizsardzības ministrijai. Visiem skolotājiem piešķirt pulkveža pakāpi un attiecīgu samaksu. Visus Izglītības ministrijas darboņus izformēt. Un skolās būs armijas kārtība, algas visiem maksās pareizas, bērni klausīs, jo būs tur armijas disciplīna un Nato būs vēl viens lauciņš, kur investēt savas investējamās naudas - skolu projektos.
Pasniedzējs 18.03.2019. 19:20:00
Ušakova sievai algu pārskaitīja par to, ka viņa ne reizi neaizgāja uz darbu. Skolotāji strādāja daudz virsstundu, bet viņiem nesamaksāja pietiekami pat par darbu bez virsstundām. Kur ir loģika apmaksas sistēmā mūsu valstī? Un mēs runājam par algu nevis par honorāriem kaut kādiem māksliniekiem - mēs runājam par konkrētu stundās uzskaitītu darbu, par darba līgumu, kas ir noslēgts 21.gadsimtā nevis viduslaikos vai verdzības laikmetā, par darba līgumu, kurā būtu jābūt paredzētai godīgai samaksai. Kā man dažreiz gribētos visus tos likumu un likmju izstrādātājus ņemt un vienkārši sabāzt aiz restēm par solījumu nepildīšanu.
Pagaidām vēl skolotāja ... 18.03.2019. 19:13:05
Lasīju un, aiz sajūsmas un prieka, apraudājos ... viņš visu ir sapratis! Cik patiesi un cēli! Žēl, ka vairs nav premjers ... P.S. - tiem, kuri nesaprata - tas ir sarkasms!
Divkosis. Pats būdams premjers visu laiku skandināja ka nav naudas un to var iegūt tikai reformu rezultāta (likvidējot skolas). Ļoti nesmuki tā darīt un sev spalvas spodrināt.
Pedagogu algas jautājums būs kritērijs kā Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputāts, bijušais premjers Māris Kučinskis balsos par 2019.gada valsts budžeta projektu.
Lūdzu, ielieciet komatu virsrakstā, citādi bērni nepareizi iemācīsies rakstīt!
*Pedagogu algas jautājums būs kritērijs, kā es balsošu par 2019.gada budžetu. Lūdzu, ielieciet komatu virsrakstā, citādi bērni nepareizi iemācīsies rakstīt.
Kur ņem naudu, lai deputāti sev palielinātu algas???? Jau tā tās ir lielas .
Lielākās naudas bezjēdzīgās rīmas ir apskolu kontrolējošas institūcijas - izmi, vissci, vpisci,nkvd u.t.t.
Re, kur blakus sludinājums CVmarketa pārdevējs 750 Drogās, 740 Abakanā. Jāiet strādāt, tur jau pielikts.
smiekli nenāk 18.03.2019. 12:49:03
nez kurš pats izdāļāja visu naudu kkādām draudzēm, mākslas un sporta skolu remontiem u.c.
Es arī gribu ATRAST naudu mājai... mašīnai...
:)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.